w

Kolejna skórka do bohater z LoLa, która nie trafi do graczy na PC. Pora się przyzwyczaić

Riot ogłosił, że do mobilnej wersji League of Legends trafi kolejna unikatowa skórka.


Kolekcja skinów, które są ekskluzywną zawartością dla mobilnej gry od Riot Games – Wild Rift – stale rośnie. Początkowo niedostępnych na PC dodatków kosmetycznych było tylko kilka, ale szybko liczba ta wzrosła do kilkudziesięciu. Około 2 tygodnie temu przedstawiono dwa nowe skiny, które również nie będą dostępne dla graczy na komputerach – Kolejne bardzo ciekawe skórki dla postaci z LoLa, których nie dostaną gracze na PC.

W nocy ujawniono kolejną skórkę, która nie jest związana z poprzednimi seriami, takimi jak np. Glorious (odpowiednik Zwycięskiej serii z PC, czyli skórki, które otrzymuje się po zdobyciu Golda i wyżej w sezonie rankingowym). Okazuje się, że skin trafi do Nasusa. Jak się prezentuje?

Nowa skórka do Wild Rift – Dream Raider Nasus

Najnowsza skórka do Nasusa, która będzie dostępna jedynie dla graczy mobilnej wersji League of Legends, czyli Wild Rift, nazywa się Dream Raider. Skin przedstawia bohatera w eleganckim wydaniu. Jeśli chodzi o kolory, to dominują tam głównie odcienie fioletu, którego widać przede wszystkim podczas używania umiejętności.

Do tej pory opublikowano splash art championa i krótką prezentację z gry. Jedno i drugie można obejrzeć poniżej.

Splash art:

Model w grze:

Prezentacja skórki w grze:

Video

Wielu komentujących przyznało, że nowy Nasus prezentuje się naprawę świetnie. Fani championa żałują, że skórka nie trafi również do League of Legends na PC, ponieważ gdyby pojawiła się w sklepie – od razu by ją zakupili.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends