w

Kolejny przeciek z nowymi skórkami MSI z League of Legends. Jak będą wyglądać i kto je otrzyma?

Wyciekły nowe informacje związane z nadchodzącą linią skinów. Którzy bohaterowie LoLa mają otrzymać dodatki kosmetyczne z tej serii?


Niedawno pojawił się artykuł, który informował o tym, że leakerzy z LoLa ujawnili, że już niedługo do gry trafi nowa linia skórek, która będzie związana z MSI. Więcej o samym przecieku można przeczytać tutaj: MSI skinline w League of Legends – przecieki zdradzają, kto dostanie skiny z nowej serii. Skiny mają pojawić się w ramach wydarzenia o tym samym motywie.

Jak można było przeczytać w poprzednim artykule, nowa seria ma łączyć motyw Blood Moon oraz Supreme Cells. Okazuje się, że powstały już grafiki koncepcyjne, które nie tylko ujawniają, jak będą wyglądały nowe dodatki kosmetyczne, ale również to, kto je otrzyma.

Nowe skórki z serii MSI w League of Legends

Big Bad Bear ponownie udzielił informacji na temat najnowszej linii skinów w LoLu. Leaker tym razem dokopał się do grafik promocyjnych, które ujawniają wiele ciekawych rzeczy.

Pierwszy obrazek przedstawia Kai’Sę. O ile tutaj dość łatwo rozpoznać bohaterkę, tak kolejne grafiki nie są już tak proste do jednoznacznego rozszyfrowania.

Na drugim screenie widać mężczyznę i na pierwszy rzut oka kojarzy się on z Shenem. Leaker nie jest jednak pewien, czy to na pewno ten bohater. Big Bad Bear sugeruje, że może być to także Yone, o czym wspominał w poprzednim przecieku.

Zdaniem komentujących postać na obrazku nie przypomina Yone i zdecydowana większość graczy w sekcji komentarzy twierdziła, że jest to Shen.

Ostatnia z grafik ma naprawdę słabą jakość i sam Leaker nie był pewien, kogo przedstawia. Obstawił, że jest to prawdopodobnie Master Yi.

Tak na ten moment prezentują się najświeższe przecieki związane z najnowszą serią skórek, która trafi do League of Legends już niedługo.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends