w

Kto dostanie pierwszą Legendarkę+ w LoLu? Kolejne informacje o nadchodzącej serii Soul Fighter

Pojawiły się przecieki, które mówią o tym, kto dostanie skórkę z najnowszym motywem Soul Fighter.


Na początku maja ujawniono, że nową serią skinów w League of Legends będzie Soul Fighter, czyli jeden z konceptów Riotu, który był ujawniony już dawno temu przy okazji publikacji wielu innych grafik.

Leakerzy nie tylko dali znać, jak będzie wyglądał nowy motyw skórek, ale poinformowali także, że będzie on związany z letnim wydarzeniem, więc największym eventem w ciągu roku (zobacz: Przecieki ujawniają, z jaką serią skórek związane będzie letnie wydarzenie w League of Legends).

Nie było jednak wiadomo, kto właściwie otrzyma wspomniane skiny. Teraz pojawiły się nowe przecieki.

Nowe przecieki z League of Legends

Big Bad Bear, jeden z bardzo znanych leakerów z LoLa, poinformował, że wyciekły informacje o tym, kto dostanie skórki z serii Soul Fighter.

Tak, jak było wspomniane wyżej, ma być to motyw letniego wydarzenia, czyli eventu, który odbędzie się w tegoroczne wakacje.

Warto też zaznaczyć, że to, że wczesne koncepty Riotu, które przedstawiają Lux i Yasuo, nie świadczą o tym, że to właśnie ci bohaterowie otrzymają skiny. Twórcy tworzyli wiele projektów z różnych uniwersów, a Lux i Yasuo byli jedynie przykładowymi postaciami do każdego z nich.

Wracając do właściwych przecieków – Big Bad Bear oznajmił społeczności LoLa, że nowe skórki trafią do Samiry i Pyke’a.

Ciekawostką jest także to, że Samira prawdopodobnie dostanie skórkę tieru Legendary+, czyli coś lepszego od zwykłej legendarki, ale nie na poziomie superskórki. O tym, że nowy tier ma pojawić się w League of Legends, mówiono już wiele miesięcy temu.

Skiny Legendary+ mają wprowadzać wiele nowych animacji, a w przypadku Samiry daje to sporo możliwości, choćby podczas wbijania jej pasywki.

Leaker wspomniał również o tym, że podczas tegorocznego eventu nie będzie typowej visual novel, czyli formatu, do którego Riot przyzwyczajał przez ostatnie lata. To, co ma się pojawić w wakacje, będzie zbliżone raczej do wydarzeń w Wild Rift (zobacz: Czy w LoLu pojawią się minieventy znane z Wild Rift? Wszystko, co o tym wiadomo).

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends