w

Świetny pomysł na nową bohaterkę League of Legends – Yordlka Shee

Jeden z graczy zaprojektował nową postać, która mogłaby pojawić się na Summoner’s Rift. Jak prezentuje się wymyślony przez niego Yordl?


Yordle to urocza rasa występująca w Runeterze. W League of Legends jest całkiem sporo tego typu postaci, które przez lata zdobyły oddanych fanów.

Koncept Yordlów daje sporo możliwości, ponieważ wśród przedstawicieli tej rasy można znaleźć tak naprawdę każdy typ charakterów: od słodkiej i niewinnej Lulu, przez odważną i dzielną Poppy, po szalonego Ziggsa czy wkurzonego Kleda. Jeden z fanów uznał, że wymyśli swojego championa tego typu. A będzie nim urocza dziewczyna o imieniu Shee. Jak się prezentuje i czym się wyróżnia?

Pomysł na nową postać – Shee

Reklama

Autorką pomysłu jest Anna Zhilina, rosyjska artystka mieszkająca w Moskwie. Po jej galerii widać, że lubi barwne postacie, które często związane są ze zbliżonymi do Yordli rasami – wszelkie skrzaty, gnomy, wróżki czy inni mieszkańcy magicznego lasu.

Autorka pomysłu tak go opisała:

Zacząłem grać w League of Legends całkiem niedawno i naprawdę uważam, że ta gra jest bardzo inspirująca! Dlatego w ramach treningu i dodatkowej praktyki postanowiłam zrobić Shee – moją fanowską bohaterkę 🙂

To dobra i miła dziewczyna, która lubi roślinność, swoją magiczną owcę Shushu oraz jedzenie owoców. 

Yordlka Shee oraz jej puszysta owca wyglądają tak:

Artystka zaprojektowała także zestaw emotek ze swoją bohaterką:

Reszta konceptów i szkiców:

Czy taka postać odnalazłaby się na Summoner’s Rift? Patrząc na to, że gracze lubią urocze bohaterki, które mogą dostawać sporo kolorowych skinów, idealnie pasujących pod rynek azjatycki – zapewne wydanie Shee dałoby spory zysk.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends