w

Kto pracował nad kolejną epką K/DA “ALL OUT”? Współpraca z popularną K-popową grupą TWICE

Twórcy ujawnili, kto będzie śpiewał w utworach nadchodzącej epki zespołu K/DA.


Jakiś czas temu fani zespołu mieli okazję poznać nazwy wszystkich 5 utworów, które znajdą się w nadchodzącej epce K/DA. Co więcej, pojawiły się krótkie zwiastuny dwóch piosenek o tytułach Villain i Drum go Drum (Data premiery całego albumu zespołu K/DA z LoLa i zwiastuny dwóch nadchodzących piosenek). Wczoraj zostało ujawnione, kto wystąpi w danym utworze.

Kto zaśpiewa w tej epce K/DA?

Na wstępie warto zacząć od grafiki przedstawiającej nazwy utworów razem z osobami, które w nich wystąpią.

Grupa początkowo składała się z czterech bohaterek z League of Legends – Akali, Ahri, Evelynn i Kai’Sy, ale w ostatnim czasie do zespołu dołączyła również najnowsza postać LoLa – Seraphine. To jednak nie wszystko, co Riot miał w zanadrzu.

Wielu fanów K/DA zostało pozytywnie zaskoczonych powrotem oryginalnego składu Madison Beer, Jairy Burns i SOYEON oraz MIYEON z (G)I-DLE. Poza tym w ostatnim wymienionym utworze “I’LL SHOW YOU” pojawia się popularna koreańska grupa TWICE.

Podsumowując, mimo że gracze poznali już wszystkie utwory, dalej niejasne jest to, kiedy zostaną one wydane. Wielu spodziewa się, że epka bedzie miała swoją premierę w trakcie lub niedługo po zakończeniu mistrzostw Worlds.