w

Którzy bohaterowie LoLa dostaną niedługo buffa, a którzy nerfa? Riot ujawnia cele zmian

Rioter wypowiedział się o zmianach dotyczących kilku bohaterów League of Legends.


W League of Legends można wyróżnić kilka typów zmian. Jedne mają na celu szybkie wzmocnienie bohatera, drugie jego osłabienie. Są reworki prostsze i takie całkiem odmieniające bohatera. Do gry trafiają również większe zmiany, które jednak nie wprowadzają nowych umiejętności. Tego typu aktualizacji mogą spodziewać się wymieniani poniżej bohaterowie, biorąc pod uwagę jednego z kandydatów, który znalazł się na liście.

Którzy bohaterowie otrzymają zmiany?

Jeden z Rioterów podzielił się listą bohaterów oraz krótkim opisem przy każdym z nich, który mówi, co przyszłe zmiany mają pomóc osiągnąć.

Pyke – wzmocnić bohatera na pozycji supporta nie sprawiając, że stanie się OP na solo liniach.

Karthus – Sprawić, że bohater będzie w stanie powrócić na mida i stworzyć możliwości, które pozwolą nam dostosowywać oddzielnie bohatera grającego na midzie i na jungli.

Swain – Dostosować jego moc tak, aby stał się on silniejszy w wyższym MMR, a jednocześnie nie stał się OP w niższym. Poprawić unikatowe elementy jego zestawu umiejętności i wspomóc jego pozycję jako „bitewnego maga, który musi pozostać w bliskim dystansie”.

Skarner – Wiele zmian ogólnie poprawiających bohatera oraz zwiększenie jego obrażeń przeciwko klasom takim jak fighter/tank.

Tahm Kench – Przeniesienie mocy z profesjonalnego poziomu rozgrywek tak, aby stał się on sensownym wyborem w solo kolejce na pozycji supporta.

Patrząc na zmiany W Karthusa, które niechcący przeszły na serwery testowe, wiadomo jakiego pokroju aktualizacji mogą spodziewać się gracze. Jedna z umiejętności została dość mocno poprawiona, a Rioterzy przyznają, że jest to zaledwie część z tego, co ostatecznie otrzyma bohater. Więcej można przeczytać w tym artykule.

ZOBACZ – Małe Legendy zostaną na ARAMie. Riot pod naporem krytyki cofa swoją decyzję o ich usunięciu

Zapowiedź zmian Skarnera może zasmucić graczy czekających na jego pełny rework. W tym przypadku niemalże pewne jest, że po wspomnianych wyżej zmianach nie otrzyma on kompletnego reworku na poziomie Fiddlesticksa czy Volibeara.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends