w

Kule honoru w League of Legends są bezużyteczne? Fragmenty kluczy liczą się do miesięcznego limitu

Riot Games

Gracze uważają, że kule honoru są bezużyteczne.


Kule przyznawane w ramach nagrody za honorowe zachowanie, to kolejny zabieg psychologiczny zastosowany przez Riot Games? Tak twierdzą gracze i uważają, że są bezużyteczne.

Kule honoru

Jeżeli zachowujemy się zgodnie z zasadami i współgracze często przyznają nam „Honorki”, będziemy dostawać dodatkowe kule honoru, zawierające kilka fragmentów klucza. Jak się okazało już ponad rok temu, są bezużyteczne, ponieważ liczą się do miesięcznego limitu, a po głośnej sprawie na jednym z portali skupiających graczy League of Legends nie zrobiono z tym kompletnie nic.


ZOBACZ – Gracze League of Legends żądają rekompensaty w postaci tokenów za problemy z serwerami

Riot Games wraz z wprowadzeniem Warsztatu Hextech ustanowiło limit na maksymalną ilość zdobywanych przez graczy darmowych fragmentów kluczy w ciągu miesiąca. Jest to dokładnie 12 sztuk, które starczą nam na otworzenie 4 skrzynek — jedną co tydzień. W wyniku doświadczenia przeprowadzonego przez fanów okazało się, że kule honoru i zdobyte z nich kawałki kluczy, są wliczane do limitu, tym samym stają się bezużyteczne, ponieważ zamiast kuli, możemy po prostu dostać fragmenty pojedynczo.

Dokładnie rok temu sprawę nagłośniono, ale wygląda na to, że deweloper nic sobie z tego nie zrobił. Jak twierdzi jeden z graczy, prawdopodobnie jest to zwykły zabieg psychologiczny, który ma na celu pokazanie progresu i pozwala społeczności cieszyć się z nagród, tym samym zachęcając ją do poprawnego zachowania. Dokładnie tak samo, jak w mechanice tworzenia pełnego klucza z trzech fragmentów, o której możecie poczytać w tym artykule.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends