w

Łatwy sposób, by sprawić, że przeciwna drużyna z LoLa zechce się poddać. Aż nie chce się dalej grać

Jeden z graczy przedstawił krótki filmik, który pokazuje, jak w kilka sekund naprawdę wkurzyć drużynę przeciwną.


Gracze League of Legends poddają mecze z różnych powodów. Często dzieje się tak, ponieważ jeden z sojuszników idzie afk lub trolluje, co skutecznie zmniejsza szansę na zwycięstwo. Bywa też, że głosowanie na surrender pojawia się po nieudanej akcji, ponieważ team traci nadzieję na odbicie się i wspólnie stwierdza, że dalsze męczenie się w aktualnym meczu nie ma żadnego sensu.

Jak było tym razem? Jeden z fanów LoLa pokazał fragment gry, który pokazuje idealny scenariusz, w którym w dobitny sposób pokazuje się przeciwnikom, że powinni się poddać.

Sposób na szybki surrender

Użytkownik o nicku MrTurdTastic opublikował bardzo krótki, ponieważ zaledwie 17-sekundowy filmik, na którym pokazuje, jak sprawić, że przeciwna drużyna z League of Legends zacznie zastanawiać się nad poddaniem gry.

Na samym początku nagrania niebieski team próbuje zabić Elder Dragona. Po chwili widać, że zbliża się do nich przeciwny Master Yi. Mimo że jest zupełnie sam i wbiega w grupę wrogów, udaje mu się ukraść Starszego Smoka.

Część osób zapewne myśli, że to właśnie o to chodzi w całym nagraniu. Zapewne przeciwnicy nie byli zadowoleni z faktu, że tak łatwo oddali smoka drugiej drużynie. Szybko okazuje się jednak, że nie to jest główną akcją całego filmiku.

Jak widać, cały niebieski team, prawdopodobnie lekko zdenerwowany utratą Elder Dragona, zmierza w kierunku reszty przeciwników. Skład drużyny czerwonej jest mocno osłabiony. Nie żyją w nim aż 3 osoby – Twitch, Akali i zabity przed chwilą Master Yi. Przy życiu pozostali jedynie Lissandra i Vel’Koz, więc nie dziwne, że piątka wrogów poczuła się na siłach i postanowiła ich wykończyć, a następnie wygrać mecz.

Jak zostało pokazane na filmie – Vel’Koz idealnie trafił cały team ze swojego E, po czym zgarnął pentakilla ze swojego ulta – Promienia Dezintegracji Istot Żywych.

Trudno powiedzieć, czy team niebieski się tego spodziewał. Raczej nie, a po straceniu smoka oraz oddania penty Vel’Kozowi, zapewne uznano, że dalsza gra nie ma sensu i lepiej ją czym prędzej poddać.