w

LoL dostaje trzy świetne skórki, których gracze PC nie będą mieli możliwości kupić

Reklama

Ujawniono wygląd kolejnych skinów, które trafią jedynie do graczy Wild Rift.

Reklama


W ostatnich tygodniach w społeczności League of Legends mówi się głównie o powrocie serii Star Guardian, która bez wątpienia ma tysiące oddanych fanów na całym świecie. Według niektórych jest to jeden z najpopularniejszych motywów w całej grze. Do tej pory powstało naprawdę sporo skórek z tego uniwersum, a w tym roku zostaną dodane kolejne – w tym legendarna i prestiżowa.

Zapewne część osób słyszało, że Wild Rift, czyli mobilna wersja League of Legends, otrzyma swoje własne skiny Star Guardian. Dziś wiadomo, jak dokładnie będą wyglądać.

Czarodziejki Gwiazd w Wild Rift

Praktycznie każdy fan gier od Riotu wie, że Wild Rift od czasu do czasu dostaje ekskluzywną zawartość, która nigdy nie trafi do sklepu w wersji na PC. Takie podejście twórców nie podoba się każdemu, choć nie wzbudza to już takich emocji, jak na samym początku, gdy unikatowe skórki były mocno szokujące.

Jakie Czarodziejki Gwiazd trafią do LoLa na urządzeniach mobilnych? Skiny z serii Star Guardian otrzymają Seraphine, Senna i Orianna.

Reklama

O tym, że Seraphine będzie jedną z Czarodziejek, było wiadomo już od jakiegoś czasu. Przecieki wspominały również o Sennie i Oriannie, choć długo nie było wiadomo, jak będą wyglądać.

Dziś znane są ich modele oraz splash arty. Jak się prezentują?

Star Guardian Senna

Star Guardian Orianna

Star Guardian Seraphine

Wielu fanów motywu Star Guardian bardzo żałuje, że przedstawione wyżej skiny nie pojawią się w League of Legends na PC. Niestety gracze komputerowi muszą obejść się smakiem lub po prostu cieszyć ze skórek m.in. do Sony, Kai’Sy, Ekko czy Taliyah.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends