w

Ten skin w LoLu przysporzył wiele problemów, ale według Riotu nic nie da się z tym zrobić

Fani Sony proszą o udoskonalenie jej najnowszej skórki – Czarodziejki Gwiazd.


Wielu oddanych fanów Sony przez całe lata czekało na jej skina Star Guardian. Można powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych skórek z tej serii – w internecie można znaleźć całe mnóstwo konceptów, ponieważ gracze od dawna uważali, że postać idealnie pasuje do motywu Czarodziejek Gwiazd i aż prosi się o dołączenie do zespołu magicznych dziewczyn.

Skórka w końcu pojawiła się na PBE. Część społeczności jest bardzo zadowolona, ponieważ uważa, że projekt jest uroczy i pasuje do motywu supporta w uniwersum Star Guardian (Sona ma podobne kolory do Soraki czy Lulu). Niektórzy chwalili także sympatyczny pomysł na towarzyszące zwierzątko czy zrobienie z bohaterki „nerda” poprzez dodanie jej dużych okularów.

Byli także i tacy, którzy od samego początku prosili o pewne poprawki i dołożenie dodatkowych efektów podczas używania umiejętności. Niestety wprowadzenie tego jest niemożliwe. Dlaczego?

Poprawki Star Guardian Sony

W sieci pojawiło się kilka postów, które są związane z poprawieniem Sony Czarodziejki Gwiazd. Wpisy zyskały spora popularność i poparcie wśród fanów. Jeden z nich brzmi następująco:

Twitterze Ligowy, miłośnicy Sony – proszę! Musimy mieć tę aurę w grze. Błagam was, napiszmy w wątku o nowym skinie na temat tych zmian. 

Gracz dołączył również grafikę, która przedstawia edycję, o którą mu chodziło:

W temacie wypowiedział się jeden z Rioterów, który wyjaśnił, dlaczego przeróbka skina, o którą proszą gracze, jest niemożliwa. Zdaniem grafika, każda skórka do 1350 RP ma ograniczony zasób pamięci, którego nie można przekroczyć (chyba że mowa o skinie legendarnym/ultimate, ale wtedy – cena jest wyższa niż 1350 RP). U Sony zasoby zostały praktycznie wyczerpane.

Kristy Doan napisał:

Dostałem ogromną falę prywatnych wiadomości na temat Star Guardian Sony, więc aby się do tego ustosunkować, napiszę kilka tweetów. 

Więcej dodatków = większe zużycie pamięci, a Sona jest naprawdę blisko końca swojego maksymalnego budżetu! Dostała towarzyszącego zwierzaka, ma nowe włosy + skrzydła, customowy SFX oraz niestandardowe efekty dla każdej umiejętności. To nawet więcej niż zwykły zakres skórki za 1350 RP. 

To nie jest legendarny projekt skórki (więc nasz timeline też jest krótszy). Ale zespół zrobił wszystko, co było w naszej mocy, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że Sona jest już dość starym bohaterem. Dodam jeszcze tylko, że postać przysporzyła nam mnóstwo problemów podczas produkcji jej wersji Star Guardian. 

Zazwyczaj dopasowujemy też wygląd skina do bazowego bohatera. Podstawowa Sona nie powinna być zbyt jasna ani mieć za dużo ozdobników i elementów na swoich aurach. 

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends