w ,

MMO od Riot Games będzie kolejną „podróbą” znanej już gry Genshin Impact?

Riot Games

Gracze martwią się, że zapowiedziane przez Riot Games nowe MMO będzie kopią znanego do tej pory tytułu.


Riot Games od jakiegoś już czasu tworzy całkowicie nowe gry w przeróżnych kategoriach. Niedawno zapowiedziano, że do kolekcji dołączy również nowe MMO z wykorzystaniem postaci z League of Legends.

Społeczność ma jednak pewne obawy i wiele osób uważa, że to będzie kopia innej znanej gierki od chińskiego dewelopera.

MMO na bazie innej gry?

Dwa tygodniu temu jeden z pracowników Riotu potwierdził, że pracuje nad światem League of Legends, który będziemy mogli eksplorować ze znajomymi. Prawdopodobnie mowa tutaj o Projekt F, z którego krótki fragment został ukazany już rok temu.

ZOBACZ – Riot potwierdza, że właśnie pracuje nad grą MMO w świecie LoLa “Na to czekaliście”

Video

 

Społeczność śledząca poczynania twórców ma jednak małe zastrzeżenia i boi się, że to będzie kolejna kopia znanych już tytułów. Jako przykład podaje się inne gry Riotu, które również zostały zainspirowane produkcjami konkurencji.

  • LoL = Dota
  • TFT = DOTA Underlords
  • LoR = Hearthstone
  • Valorant = CS/OW

Według graczy może być to gra bazowana na Genshin Impact, darmowej produkcji w stylu Zeldy, która debiut miała zaledwie kilka lat temu.

Użytkownicy zgadzają się z autorem wpisu na Reddicie i wielu komentujących śmieje się, że może być to strzał w dziesiątkę.

Jaka jest prawda? Tego nikt na ten moment nie wie, albowiem do tej pory znany jest tylko jeden urywek, który ma już ponad rok. Do tej pory MMO mogło ulec dużym zmiany i kto wie, być może Rioterzy inspirują się właśnie Genshin Impact.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends