w

Mogłoby się wydawać, że to nerf Chemtechowej duszy smoka, ale chodzi o coś innego

Riot Games

Gracze śmieją się z kolejnego błędu w LoLu, który sprawia, że znowu coś nie działa.


Aktualnie, jednym z najbardziej kontrowersyjnych elementów League of Legends są dwa nowe smoki: Hextechowy i Chemtechowy. Chociaż ten pierwszy nie wydaje się już taki silny po tym, jak Riot usunął błąd pozwalający Shaco na oneshotowanie wszystkiego swoim klonem, ten drugi wciąż sieje spustoszenie.

Między innymi gracze uważają, że możliwość używania wszystkich umiejętności i czarów przywoływacza to zdecydowana przesada, szczególnie że nie ma na tym żadnych cooldownów. Tym razem okazało się, że jednak ten czas odnowienia istnieje.

Smoki nie działają

Riot Games znane jest z tego, że animacje wydawane przez deweloperów są na naprawdę wysokim poziomie, podobnie zresztą jak muzyka. Z drugiej strony w kliencie wciąż pojawiają się bugi, a nowości dodawane do gry… nie zawsze działają jak trzeba.

Przekonał się o tym jeden z graczy, kiedy z nową chemtechową duszą, która daje mu drugą szansę, postanowił zakończyć grę. Okazało się, że zamiast go wskrzesić, ta ustawiła bohatera w T-pose.

Na całe szczęście grę i tak udało się wygrać po dosłownie jednej minucie, kiedy do akcji dołączyła cała drużyna. Pokazuje to natomiast, że smoki dalej działają jak chcą i są zbugowane. Być może Riot zdąży je naprawić do końca przedsezonu.