w

Na rework Rammusa będzie trzeba poczekać nieco dłużej. Riot ujawnia planowaną datę

Riot poinformował, że musi przełożyć rework Rammusa.

Reklama

Niedawno społeczność League of Legends została poinformowana, że jeden z najstarszych bohaterów dostanie minireworka. Chociaż możemy już podziwiać nowego Rammusa w mobilnej wersji LoLa – Wild Rift, nie jest on jeszcze dostępny na tej oryginalnej, czyli komputerowej.

Do Ligi miał trafić już w najbliższych aktualizacjach, ale data realizacji reworku musiała zostać przełożona. Na kiedy?

Przełożona aktualizacja Rammusa

Pancernik został wydany 10 lipca 2009 roku, co czyni go jednym z najstarszych championów w League. Nareszcie po tylu latach Riot postanowił nieco go zmienić. Chociaż nie otrzyma on nowego modelu, jego umiejętności ulegną zmianie – prezentacja reworku Rammusa.

ZOBACZ – Szczegółowy opis patcha 11.3 w LoLu. Nerfy i buffy wielu przedmiotów oraz bohaterów

Cele reworku:

  • Poszerzenie możliwości rozgrywki dostępnych dla Rammusa. Zapewnienie więcej możliwości wyboru i interakcji postaci, która w przeszłości była liniowa i ograniczała się do wbiegania w kogoś i prowokowania. Poszerzenie opcji rozgrywki powinno również pomóc Rammusowi w przypadku graczy o wyższym MMR.
  • Zapewnienie graczom Rammusa wyróżniającego się punktu kulminacyjnego, który będzie dobrze odzwierciedlać jego dużą szybkość.
  • Chcemy zachować neutralność zmian, jeśli chodzi o siłę, zakładając jednak, że nowe narzędzia zapewne wzmocnią go trochę na wysokim poziomie MMR.
  • Poprawa przejrzystości i satysfakcji z efektów wizualnych i dźwiękowych

Jego rework miał zostać wypuszczony w najbliższych aktualizacjach, ale pracownik odpowiedzialny za rozgrywkę poinformował społeczność, że musi zostać przesunięty.

Jak możemy zauważyć, rework prawdopodobnie zostanie wprowadzony na oficjalne serwery w patchu 11.5, który planowany jest dopiero na 3 marca 2021 roku. Jak jednak podkreśla Mark Yetter, wciąż może się to zmienić.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends