w

Na te reworki czekają gracze LoLa w 2022 i 2023 roku. Którzy bohaterowie je dostaną?

Riot Games

Nadchodzące w najbliższym czasie reworki do LoLa.


Nic tak nie cieszy graczy League of Legends, jak udany rework. Riot ma na to naprawdę sporo szans, patrząc, jakie postacie do zmian w najbliższym czasie zapowiedzieli. Oprócz Skarnera, który wygrał w ankiecie, jest ich jeszcze kilka.

Między innymi chodzi tutaj o Syndrę, która już niedługo w odświeżonej wersji trafi na oficjalne serwery. Kto oprócz niej otrzyma aktualizację?

Syndra

Dużo tutaj nie trzeba mówić. Wystarczy spojrzeć na to, co oświadczyli twórcy. Zmiany pasywki i egzekucja na superumiejętności. Być może będzie to jeden z najlepszych update postaci w tym roku (nie licząc pełnego VGU Udyra). Więcej o tym można przeczytać w tym artykule – KLIK. Na serwerach pojawi się już 5 października 2022 roku w patchu 12.19.

Aurelion Sol

Gwiezdny Smok nie cieszy się dużą popularnością i grają nim głównie masochiści lub prawdziwi zapaleńcy. Z tego powodu Riot zapowiedział, że go zmieni, ale data wydania nie jest jeszcze znana. Mają zostać przebudowane wszystkie jego umiejętności i to w drastycznym stopniu, sam Riot określił to jako „nowy typ Reworku”.

Skarner

Skorpion, którego rodzina została zamieniona w scenę Seraphine, aktualnie nie lubi się z graczami. Chociaż czasami jest wybierany, to głównie czas spędza w samotności. Społeczność chce to zmienić i wygrał on w ankiecie dotyczącej przeróbki na rok 2023. Z tego powodu można się spodziewać nowej wersji Skarnera po następnych wakacjach, podobnie jak było z Udyrem.

Ahri

Lisiczka o 9 ogonach to nie do końca zapomniana postać. Wiele osób ją lubi i widać to nawet po wydawanych do niej skórkach. To nie oznacza, że nie jest przestarzała. Animacje podstawki są drętwe, a dźwięki znudziły się nawet tym, którzy nią nie grają. Tutaj wkracza ASU, zaprezentowane już kilka dni temu. Nowości znajdują się w tym artykule – KLIK.

Nekko

Nie będzie to pełnoprawny rework ani taki, jaki czeka Aureliona. Chodzi bardziej o coś małego, ale sensownego. Można porównać go bardziej do tego, co stało się z Sivir, Olafem czy też Swainem. Szczegóły nie są znane, ale wiadomo, że zajmuje się nim Riot Phlox. Jest twórcą reworków:

  • Pantheona,
  • Irelii,
  • Rengara.

Dodatkowo brał udział w aktualizacji przedmiotów i stworzył Serpent’s Fanga oraz Hullbreakera. Jak poradzi sobie z kameleonem? O tym gracze powinni przekonać się jeszcze w tym roku.

Rell

Ukazała się na serwerach nie tak dawno temu, ale nie był to strzał w dziesiątkę. Nie dość, że jej premiera przeszła bez echa, to pomimo tego, że jest naprawdę silna pod teamcompy, fani niechętnie po nią sięgają. Jeden z głównych pracowników, czyli Reav3, kilka miesięcy temu potwierdził, że jest wysoko na liście kandydatów do zmian podobnych do Olafa, Swaina i Taliyah. Po raz kolejny, nic więcej nie wiadomo.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends