w

Najbardziej absurdalne połączenia na Ultimate Spellbook w LoLu. “To jest takie głupie… kocham to!”

Gracz pochwalił się nagraniem z meczu, w którym trafił na dość specyficzne połączenie umiejętności postaci.


Obecnie w League of Legends trwa wydarzenie Star Guardian 2022. Z tej okazji do gry powrócił Ultimate Spellbook. Jak wiadomo, tryb ten oferuje wiele interesujących połączeń umiejętności championów. Niektóre z nich potrafią być dość specyficzne – nie tylko pod względem siły, ale również w kwestii wizualnej.

Jeden z graczy trafił na absurdalną kombinację, którą postanowił podzielić się z resztą społeczności. Fani stwierdzili, że nagranie jest tak głupie, że aż świetne. Co dokładnie się wydarzyło?

Cho’Gath z LoLa jako ptak

Ultimate Spellbook to jeden z najnowszych trybów w League of Legends. Co prawda od jego wprowadzenia minęło już trochę czasu, ale do dziś gracze nie przetestowali wszystkich możliwości, które oferują nowe zasady rozgrywki.

Te są dość proste, ponieważ w dużym skrócie oferują możliwość używania umiejętności dwóch różnych bohaterów – tego, którym aktualnie się gra oraz ulta innego chamapiona (superumiejętność wybiera się z puli na początku rozgrywki).

Gracz o nicku TheCoolPersian trafił na naprawdę dziwne i specyficzne połączenie. Grał jako Cho’Gath i wybrał ulta Quinn, który jak wiadomo – przywołuje jej ptasiego towarzysza Valora.

Takim właśnie sposobem na Summoner’s Rift zaczął latać potwór z Pustki, który pożerał wszystkich na swojej drodze.

Komentujący uznali, że to, co obejrzeli jest naprawdę głupie, ale jednocześnie bardzo im się podoba.

To jest takie głupie… kocham to!

Ult Quinn jest idiotycznie broken na wielu bruiserach. Jeśli twoją główną słabością jest niska mobilność, to Valor zmieni tę słabość w siłę i nagle staniesz się nie do zatrzymania. 

Niektórzy gracze przyznali, że właśnie za tak absurdalne połączenia kochają tryb Ultimate Spellbook. Tak naprawdę trudno przewidzieć to, co stanie się w poszczególnych grach.