w

Najpaskudniejsza kombinacja umiejętności na trybie Ultimate Spellbook w League of Legends

Jeden z graczy pochwalił się naprawdę użytecznym połączeniem skilli na trybie Ultimate Spellbook.


Aktualnie w League of Legends dostępny jest tryb Superksięga Czarów. Tryb ten ma wielu fanów, ponieważ umożliwia przetestowanie naprawdę szalonych kombinacji umiejętności różnych bohaterów. Jak wiadomo, na początku rozgrywki każdy z graczy może wybrać dodatkowego ulta innej postaci, który pojawi się w miejscu Summoner Spella.

Fani prześcigają się w tym, kto znajdzie najbardziej szalone i potężne połączenie, które przy okazji będzie wyglądać bardzo widowiskowo. W przeszłości powstały różne artykuły, w którym można zobaczyć kombinacje skilli, które podbiły internet (na przykład: Najbardziej denerwujące połączenie umiejętności w LoLu? Jest na to szansa).

Tym razem jeden z graczy uznał, że znalazł najpaskudniejsze możliwe połączenie umiejętności, jakie kiedykolwiek widział w LoLu. Co dokładnie wylosował?

Lillia na Ultimate Spellbook

Gracz o pseudonimie i-will-eat-you opublikował na Reddicie filmik i nazwał go “To chyba najpaskudniejsza kombinacja, jaką znalazłem w Ultimate Spellbooku/”. Filmik bardzo szybko stał się popularny i w ponad 10 godzin zareagowało na niego kilka tysięcy osób. Co dokładnie przedstawiał?

Autor nagrania grał Lillią i wylosował superumiejętność Karthusa – Rekwiem. Wiele osób lubi tego skilla na trybie rotacyjnym, ponieważ jest on globalny i łatwo nakłada efekty przedmiotów lub po prostu pomaga w zdobywaniu asyst. Tutaj jednak nie chodziło tylko o to, ale o jego kombinację z zestawem umiejętności Lilli.

Jak wiadomo, bohaterka może oznaczyć przeciwników i uśpić ich za pomocą swojej R. Dobrze użyta Melodyjna Kołysanka może zmienić przebieg team fightu, a nawet sprawić, że cała wroga drużyna zostanie wyeliminowana.

Jak widać, użycie superumiejętności, jedna po drugiej, sprawiło, że przeciwnicy nie mogli nic zrobić. Najpierw zostali obici, a następnie uśpieni. Chwilę po tym pozostało dobić ich i zgarnąć kilka łatwych zabójstw. Autor nagrania zdobył w ten sposób Triple Killa, a jego sojusznik – Double’a.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends