w

Nautilus z League of Legends otrzyma nowy splash art? Tak wygląda w wersji mobilnej

Riot opublikował nową grafikę przedstawiającą Nautilusa. Gdzie trafi nowy splash art i jak dokładnie wygląda?


League of Legends to gra, która ma już ponad 10 lat, więc nic dziwnego, że sporo grafik zdążyło się mocno zestarzeć. Twórcy starają się aktualizować zawartość od czasu do czasu, by portrety bohaterów nie odstawały od aktualnego stylu graficznego.

Aktualizacja splash arta nie musi wiązać się z reworkiem championa, więc wielu graczy wyczekuje na ogłoszenia, że kolejna grafika zostanie podmieniona. Nie tak dawno nowy portret otrzymał Kassadin, co wywołało spore poruszenie wśród fanów.

Część osób twierdzi, że jeszcze inna postać otrzyma zupełnie nową grafikę. Kto i dlaczego może ją dostać?

Splash art Nautilusa w League of Legends: Wild Rift

Na oficjalnym profilu League of Legends: Wild Rift pojawiło się ogłoszenie o nowej aktualizacji mobilnego LoLa – patchu 3.2. Wśród nowości zauważyć można premierę dwóch bohaterów, których fani wersji na PC na pewno świetnie znają. Chodzi o Nautilusa i Pyke’a.

O ile dodawanie championów, którzy pojawili się wcześniej w pierwotnej wersji gry, nikogo nie dziwi, tak część graczy skupiła się na portrecie Nautilusa, ponieważ ten różni się od tego, którego można znaleźć w LoLu na PC.

Aktualny splash art Nautilusa w League of Legends:

Grafika bohatera wprowadzona do wersji mobilnej, czyli Wild Rift:

Według niektórych istnieje duża szansa, że bohater otrzyma również aktualizację wyglądu na komputerowym Summoner’s Rift. Inni uważają, że nie ma się czym ekscytować, ponieważ to nie pierwszy raz, gdy jakiś bohater z Wild Rift dostał zupełnie nowy splash art, który przedstawia go inaczej, niż wersja na PC.

Podobny zabieg zastosowano przy niejednej skórce, która specjalnie pod mobilnego LoLa została przerobiona i mocno odświeżona (zarówno pod względem splasha, jak i modelu w samej grze). Oto kilka przykładów: Nowe splash arty z Wild Rift, które mogłyby zastąpić grafiki w League of Legends na PC.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends