w

Niewidzialne Q Ahri irytuje graczy LoLa, ale za to Neeko jest w stanie uciec z ulta Mordekaisera

Riot Games

Przez te dwa błędy w LoLu gracze znów śmieją się z Riot.


League of Legends jest skomplikowaną grą, która wydana została ponad 11 lat temu i jest wciąż stale rozwijana. Co dwa tygodnie deweloper wprowadza aktualizacje, a co kilka miesięcy wypuszczony zostaje nowy champion.

Kod gry z tak długim stażem jest pogmatwany, zaplątany i często określany mianem spaghetti. W związku z tym dość często się buguje, a umiejętności bohaterów tworzą dziwne interakcje. O co tak właściwie chodzi z Ahri i Neeko?

Dziwna interakcja W Neeko

Ciekawski Kameleon został wydany ponad 2 lata temu, a mimo tego społeczność wciąż potrafi znaleźć w niej wiele bugów. Kilkanaście godzin temu jeden z użytkowników Reddita udostępnił nagranie, na którym pokazuje, jak uciekł Mordekaiserowi z jego superumiejętności.

Video

ZOBACZ – Carmela – fanowska bohaterka LoLa, czyli niesamowicie rozbudowany projekt od jednego z graczy

Jak możemy zauważyć, podczas trwania przyśpieszenia z W i na chwilę po staniu się widzialną, mogła ona wejść w ścianę i tym samym przetrwała. Ciężko jest wytłumaczyć przyczynę, ale warto zwrócić uwagę, że superumiejętność Mordekaisera po jego wypuszczeniu zmagała się z ogromną ilością glitchy.

Niewidzialne Q Ahri

Kilka miesięcy temu Ahri dostała aktualizację wizualną. Poprawiono jej wygląd umiejętności oraz zepsuto jedną z animacji. Mowa tutaj o pośmiertnym powrocie Q. Chociaż zadaje obrażenia i tak, jak inne skille „bumerang” powraca, jest niewidzialne, co powoduje zaskoczenie, frustrację i często złość niczego niespodziewających się graczy, którzy zostali trafieni. Jak to wygląda?

Video

ZOBACZ – Prezentacja i opis nadchodzących zmian Yuumi, które trafią do LoLa w patchu 11.5

Co ciekawe, jest to odwrotność Q Qiyany, albowiem jeżeli bohaterka użyje swojego Q w momencie śmierci, jego animacja zostanie wykonana, ale nie zada obrażeń.

Z każdym dniem pojawia się więcej takich nagrań, które pokazują błędy występujące nawet od kilku lat. Warto przypomnieć listę Yoricka, gdzie jeden z Redditorów zapisał ponad 20 stron występujących błędów.

ZOBACZ – Najbardziej zbugowana postać w historii LoLa? Gracze zgromadzili ponad 20 stron z błędami

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends