w

Nilah w LoLu. Wyciekło imię nowego strzelca. Kiedy zostanie wydana i jaką będzie miała pierwszą skórkę?

Riot Games

Wyciekło imię nowego ADC. Kiedy trafi na serwery testowe?


Na oficjalne serwery nie trafiła jeszcze nowa bohaterka Bel’Veth, a fani poznali już kilka ciekawych informacji odnośnie nowego strzelca. Chociaż nie podano go oficjalnie, to znów doszło do wycieku.

Oprócz tego osoba odpowiedzialna za przekazanie informacji podała także, jaką będzie miała ona pierwszą skórkę i kiedy trafi na serwery testowe. Okazuje się, że gracze nie będą musieli długo czekać.

Imię, data wydania i pierwsza skórka

Już niedługo do League of Legends trafi 160 postać. Będzie to Cesarzowa Pustki Bel’Veth, której raczej już nie trzeba opisywać. Szybko znalazła rzeszę fanów, a jej pojawienie się wywołało duży szum nie tylko wśród graczy, ale i w świecie Runeterry.

Teraz okazuje się, że przerwa pomiędzy wydawaniem postaci nie będzie długa. Według informacji podawanych przez znanego leakera, który ujawnił większość przecieków do Cesarzowej z Pustki, następna postać po Bel’Veth pojawić ma się już niedługo, bo w aktualizacji 12.13 lub 12.14.

Jak donoszą przecieki, nowa bohaterka ma mieć na imię Nilah, które jest pochodzenia arabskiego. Okazuje się, że ma ono dość ciekawe znaczenie. Źródła podają, że Nilah oznacza wodnego hiacynta, który jest rodziną roślin wodnych. Bardzo możliwe więc, że postać może mieć z nim coś wspólnego.

Leaker poinformował także o pierwszej skórce do niej. Nilah ma zostać wydana wraz ze skinem Star Guardian, a to oznacza, że dołączy do uniwersum Czarodziejek Gwiazd.

Na ten moment nie wiadomo nic więcej. Jej wygląd nie został nigdzie ujawniony, ale zrodziło się już kilka teorii. Niektórzy gracze sugerują, że jest to kolejna bohaterka z Shurimy i stanie do walki z nadchodzącą inwazją Pustki, przez co będzie miała duży wpływ na fabułę w tym sezonie.

Podobnie jak Akshan w 2021 roku. Z tego powodu zostanie wydana w tak krótkim okresie czasu po Bel’Veth. Wiele osób twierdzi, że będzie przypominać potwora, powołując się na zapowiedź Riotu dotyczącą postaci przypominających monstra, a więc o tym tutaj: <KLIK>.

Jeżeli jednak przeciek jest prawdziwy, to oficjalne informacje o niej powinny pojawiać się już niedługo. Prawdopodobnie po wyjściu aktualizacji 12.11 na oficjalne serwery. To właśnie wtedy społeczność przekona się, jak naprawdę wygląda i jaki wpływ będzie miała na świat Runeterry i inwazję mrocznych sił.