w

Nocturne jest jedną z postaci w LoLu, która przejdzie rework? Riot ma na niego konkretny plan

Riot Games rozważa zmiany Nocturna.


Bohater, który odpadł z ankiety skierowanej do społeczności, aby ta wybrała postacie do reworku w 2020 roku, jest na celowniku dewelopera. Jeden z pracowników potwierdza, że bacznie monitorują poczynania Wiecznego Koszmaru.

Potwierdzono rework?

Nocturne z założenia miał być leśnikiem i przez wiele lat dobrze sprawdzał się w tej roli. Jednak przez ostatnie kilka miesięcy o wiele lepiej odnajduje się na środkowej i górnej alei. Pomimo tego, iż Riot starało się pozbyć się go z innych linii za sprawą buffów umiejętności pasywnej, gracze nie chcą tak łatwo się poddać i dalej świetnie się bawią poza dżunglą.

Jedną z przyczyn są łatwe i skuteczne ganki oraz prosty clear zaczął nudzić się użytkownikom już jakiś czasu temu, zauważył to też deweloper, który zaoferował możliwość zagłosowania na niego w ankiecie dotyczącej przyszłych przeróbek.

ZOBACZ – Gracze krytykują, że zmiana wyglądu skórek Udyra to strata czasu. Riot odpowiada na zarzuty

Społeczność natomiast wybrała Volibeara i Fiddlesticksa, których zaktualizowane wersje możemy podziwiać w grze. To jednak nie koniec marzeń Nocturne o reworku. Cień szansy na zmiany rzucił komentarz jednego z pracowników, który stwierdził, że interesują się postacią i przyjrzą mu się ponownie, aby wyrzucić go raz na zawsze ze środkowej alei.

Comment
byu/MonstrousYi from discussion
inleagueoflegends

Być może, będzie to zwykła zmiana przeliczników bądź cząstkowa modyfikacja umiejętności (podobnie do nerfów Q Pyke, aby nie zadawał dużych obrażeń minionom) lub coś znacznie atrakcyjniejszego, jak minirework podobny do ostatnich ulepszeń Swaina i Skarnera w aktualizacji 10.15. Tego niestety na tę chwilę nie wiadomo i pozostają tylko domysły i teorie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends