w

Nowa dobra funkcja w Warsztacie Hextech, czy kolejny błąd w LoLu? Gracze zastanawiają się o co chodzi

Riot Games

Wydawać by się mogło, że to nowa funkcja w LoLu, ale to chyba błąd, choć nie ma co do tego pewności.


Gracze League of Legends zastanawiają się, czy nowa funkcja w Warsztacie Hextech została wprowadzona celowo. Jeżeli jest to natomiast błąd, to cieszy on graczy i niektórzy proszą, aby Riot go nie naprawiał.

Chodzi tutaj o losowanie odłamków skórek. Teraz gracze mogą decydować o tym, czy chcą dodać ją do ekwipunku, czy może wymienić na Pomarańczową Esencję.

Nowa opcja, czy błąd?

Aktualny patch w LoLu jest dość mocno zbugowany. Warto przypomnieć sobie tutaj o znikających skórkach i chromach <<<KLIK>>>. Na całe szczęście błąd ten szybko został naprawiony i dodatki kosmetyczne powinny już działać poprawnie.

Natomiast jeżeli chodzi o Warsztat Hextech, to tutaj jest inaczej. Niektórzy gracze mogą otrzymać skórkę z rolla od razu na konto, a inni dostają odłamek. Wszystko w zależności od regionu, na którym grają. O dziwo funkcja ta jest o tyle fajna, że niektórzy myśleli, że to nowy dodatek i mała zmiana.

Wcześniej, kiedy przerzuciliście 3 odłamki skórek i otrzymaliście skórkę, której nie lubicie, ale posiadacie bohatera, nie mieliście możliwości sprzedania jej za pomarańczową esencję. Niektórzy ludzie, tacy jak ja, celowo nie odblokowali wszystkich bohaterów, więc otrzymują trwały odłamek skórki i mogą sami zdecydować, co z nim zrobić.

Od czasu nowej aktualizacji za każdym razem, gdy rollujesz 3 odłamki skórek, zawsze otrzymujesz trwały odłamek i możesz zdecydować, co z nim zrobić: odblokować, sprzedać za pomarańczową esencję lub ponownie zrollować, jeśli masz więcej odłamków.

Wiadomo już, że nie każdy tak ma. Na przykład inny gracz z Ameryki Północnej potwierdził, że u niego, to nie działa i wciąż skin jest dodawany od razu do kolekcji. Być może ten niespodziewany błąd doprowadzi do stworzenia nowej mechaniki, która będzie wszystkie skórki z rolla dodawać jako trwały odłamek, aby gracz mógł sam zdecydować, czy chce ją mieć na swoim koncie.