w

Nowa kapsuła do LoLa za Prime Gaming jest już dostępna. Co zawiera? Do kiedy można ją odebrać?

Pojawiła się kolejna kapsuła z zawartością do League of Legends w ramach subskrypcji Prime Gaming.


Subskrypcja Prime Gaming to świetne rozwiązanie dla graczy, którzy lubią zbierać dodatkową zawartość w przeróżnych grach. W ramach współpracy z amazon.com twórcy oferują ciekawe skórki, dodatki, skrzynki z łupami czy walutę premium do sporej liczby znanych tytułów, w tym m.in. League of Legends, Valorant, Red Dead Online, Apex Legends, Genshin Impact, Rainbow Six Siege i wiele więcej.

Dziś pojawiła się nowa tego typu zawartość dla graczy League of Legends. Kolejna kapsuła Prime ponownie będzie zawierała sporo wartościowych rzeczy, w tym losową skórkę, RP czy odłamki bohaterów.

Nowa kapsuła Prime Gaming

Od dzisiaj (27 stycznia 2022) od godziny 18:00 można odebrać kolejną kapsułę Prime Gaming. Każdy z graczy, który korzysta z subskrypcji, może odebrać swoją nagrodę przez 4 tygodnie, czyli do 24 lutego 2022 roku.

Warto przypomnieć, że od 27 października 2021 roku gracze LoLa otrzymują jeszcze więcej dzięki subskrypcji Prime Gaming. Przez siedem miesięcy członkowie Prime mogą co miesiąc odbierać nową Kapsułę Prime Gaming, która zawiera:

  • 650 RP,
  • Trwałą skórkę za 1350 RP, której nie posiadają,
  • 200 Pomarańczowej Esencji,
  • 5 odłamków bohaterów,
  • Dwa odłamki Patrona z serii 1.,
  • 30-dniowy dopalacz PD.

Więcej informacji na temat kapsuł z League of Legends, tego jak je odebrać oraz gdzie pojawia się uzyskana zawartość można przeczytać na stronie gaming.amazon.com/loot/.