w

Nowe informacje i przecieki związane z kolejnym eventem w LoLu. Będą aż 3 prestiżowe skiny?

Znany leaker z League of Legends przedstawił kolejne ciekawostki o nadchodzącym do gry evencie.


Aktualnie w LoLu trwa zimowe wydarzenie, o którym więcej można przeczytać tutaj – Wybrańcy Zimy 2022 – misje, przepustka, wszystko o wydarzeniu w League of Legends. Wiadomo też, że pierwszym eventem w 2023 roku będzie Lunar Revel, czyli świętowanie Nowego Roku wraz z nowymi skórkami – Mythmaker oraz Lunar Empress.

Dodatki kosmetyczne zostaną wydane w ramach wydarzenia, podczas którego będzie można odblokować ramki, chromy czy prestiżowe edycje. Już jakiś czas temu pojawił się artykuł o tym, że prestige skiny trafią do Sivir i Lissandry. W przypadku tej drugiej będzie to powrót do starszej skórki – Porcelain, która wyszła na początku 2022 roku.

O czym jeszcze mówią przecieki?

Lunar Pass Event w League of Legends

Znany w środowisku League of Legends leaker – Big Bad Bear – przekazał kolejne informacje o zbliżającym się do gry wydarzeniu z okazji Chińskiego Nowego Roku.

YouTuber ujawnił wygląd ramek do najnowszych skórek, które trafią do kilku bohaterów, w tym m.in. Thresha, Kha’Zix, Malphite’a czy Ashe.

Pokazał również wygląd nowych bagów, które będą dostępne w eventowym sklepie. Te będą różnić się nie tylko wyglądem, ale i zawartością. Zgodnie z udostępnionymi informacjami pierwszy zawierał będzie:

  • 2 odłamki skórek o cenie 975 RP lub wyższej,
  • jeden odłamek skórki o cenie 1350 RP lub niższej,
  • ekstra szansę na 2 bonusowe odłamki.

Drugi natomiast zaoferuje:

  • 3 odłamki skórek o cenie 1350 RP lub niższej,
  • lub 4 odłamki skórek o cenie 975 RP lub wyższej,
  • lub 4 permanentne skórki (wartość dowolna).

W sklepie eventowym pojawią się również ikonki i chromy do starych skórek z serii Porcelain. Każdy taki zestaw będzie kosztował 300 tokenów wydarzenia.

Leaker wspomniał także o fragmencie kodu, w którym jest mowa o nowej prestiżowej skórce.
Big Bad Bear twierdzi, że jeśli jest to prawda, to kolejny event w League of Legends przyniesie nie dwa, ale aż 3 prestiżowe skiny.

Może to oznaczać, że wydarzenie będzie podzielone na dwie części, ale tak naprawdę trudno zgadnąć, co planuje Riot.

Na razie wiadomo na pewno, że prestiżowe edycje trafią na pewno do nowej Sivir oraz Porcelain Lissandry. Obie będą kosztować 2000 tokenów wydarzenia.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends