w

Nowe OP combo na bota w LoLu? Thresh i Sion nie dają szans przeciwnemu ADC

Riot Games

Gracze odkryli nowe ciekawe combo na dolną aleję.


Społeczność League of Legends bywa niezwykle pomysłowa i potrafi wymyślić wiele nowych trendów, silnych buildów i nie tylko. Bardzo często powstają również dość interesujące i nietypowe kombinacje dwóch championów, którzy razem potrafią siać spustoszenie ze swoim silnym combo.

Tak jest też i tym razem. Gracze odkryli ciekawą sztuczkę, która czyni z Thresha i Siona bardzo silnych zawodników na dolnej alei. O co dokładnie chodzi?

Thresh i Sion

Obie z tych postaci cieszą się wśród graczy sporą popularnością i z pewnością nie trzeba ich przedstawiać. Co ciekawe zarówno Strażnik Łańcuchów, jak i Nieumarły Niszczyciel często bywają uczestnikami przeróżnych kompilacji i niesamowitych zagrań. Jeden z użytkowników Reddita o pseudonimie Booligan7 postanowił razem ze swoim kolegą połączyć umiejętność łapania i przyciągania się do celu przez Thresha z talentem odpychania minionów przez Siona. Okazało się, że jest to świetny sposób na zaskoczenie niczego nieświadomych wrogów. Jak to wygląda w praktyce?

Video

ZOBACZ – Jankos wyjaśnia, dlaczego Caps ma brąz 2 na swoim koncie w League of Legends

Dzięki połączeniu ogromnej ilości CCków, które może nałożyć duet, staje się on niebezpieczny we wczesnej i środkowej fazie gry. Chociaż nie ma specjalnych wytycznych do tej kombinacji, warto grać Sionem pod Lethality. Dzięki temu szybko zlikwidujemy przeciwnego strzelca, pod warunkiem, że nie jest on mobilny.

To nie jest pierwszy raz kiedy E Siona wykorzystywany jest na bocie. Rok temu często można było spotkać go razem z Senną, gdzie starano się combować jej W z jego E.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends