w

Nowe skórki z serii Star Guardian już trafiły do Wild Rift. Kto je otrzymał i jak wygląda grafika promocyjna?

Star Guardian w Wild Rift. Jak prezentuje się grafika promocyjna i kto dostanie nowe skiny?


League of Legends w 2020 roku otrzymało swoją mobilną wersję, która nosi tytuł Wild Rift. Do gry trafiło wielu bohaterów oraz skinów znanych ze swojego pierwowzoru, jednak twórcy od początku mówili również o ekskluzywnych skórkach dla bohaterów w grze na urządzenia przenośne.

Wiele z nich trafiło już do gry, a wraz ze zbliżającym się do League wydarzeniem powiązanym z serią Star Guardian do Wild Rift wprowadzone zostaną unikatowe skiny do kilku postaci. Kto je otrzyma i jak wygląda grafika, która je promuje?

Skiny Star Guardian w Wild Rift

Big Bad Bear – znany w środowisku League of Legends leaker – podzielił się z fanami grafiką, która przedstawia Oriannę, Xayah, Rakan, Seraphine oraz Sennę. Nowe skórki trafią do Wild Rift i będą dostępne do kupienia 14 lipca wraz z patchem 3.3.

Powrót Star Guardian jest dla ogromnej ilości fanów produkcji Riotu naprawdę istotnym wydarzeniem, a rozszerzenie serii o skórki w Wild Rift może zawieźć niektórych fanów produkcji, którzy preferują granie na komputerze (LoL dostaje trzy świetne skórki, których gracze PC nie będą mieli możliwości kupić).

Ponadto ujawniony został splash art Stargazer Karmy dostępnej w ramach przepustki battle pass. W każdym sezonie dostępny jest nowy unikatowy skin.

Gracze League of Legends mieli już okazję przyjrzeć się zbiorowej grafice powiązanej ze skinami, które zostaną dodane do League. Poza tym, że gracze mogli przyjrzeć się ciekawej grafice, ujawniony został wygląd kilku skórek, o których dotychczas było wiadomo wyłącznie z przecieków. Mowa między innymi o Star Guardian Akali, Rell, czy Quinn (Riot ujawnił wygląd kolejnych skórek Star Guardian do LoLa – Rell, Akali, Quinn i więcej).