w

Nowe wydarzenie i bohaterowie w League of Legends pojawią się już w przyszłym miesiącu

Riot zdradził, że nowa zawartość w League of Legends pojawi się już w lipcu.


Wielu graczy z ogromną ekscytacją wyczekuje nowych bohaterów, o których mówiło się ostatnio naprawdę dużo. Zapowiedzi twórców podsycały ciekawość i motywowały do tworzenia przeróżnych teorii o tym, kto zostanie dodany do gry. Długo nie było wiadomo, ile trzeba czekać na nowych bohaterów, ale Riot w końcu się określił – gracze poznają ich podczas wielkiego letniego wydarzenia.

Wielkie letnie wydarzenie oraz dwóch nowych bohaterów

Jeden z Rioterów – Ryan Mireles (znany jako Reav3) – zdradził, że w lipcu pojawi się wielkie letnie wydarzenie w League of Legends. Oczywiście nie jest to jedyna atrakcja, która zawita w wakacje. Gracze poznają również dwóch nowych bohaterów. Reav3 napisał:

Gracze preferujący pozycję dżunglera już od pewnego czasu czekają na nowego bohatera i tak się składa, że wkrótce będziemy coś dla nich mieli!

ZOBACZ – League of Legends wprowadza dropy. Jak zdobywać darmowe skiny, punkty prestiżu i więcej

Po dżunglerce wypuścimy nowego zabójcę. Będziecie mieć możliwość bliższego poznania obu tych bohaterów już w przyszłym miesiącu podczas wielkiego letniego wydarzenia.

Riot nie zdradził zbyt dużo, więc wciąż nie wiadomo, kim będą wspomniane postacie. O planowanej bohaterce powstało kilka teorii, a wśród nich m.in. taka – Faey z może być nowym bohaterem LoLa? Kim jest i dlaczego właśnie ona?. Czy to właśnie Faey będzie nową postacią? A może ktoś z nią powiązany? Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać letniego wydarzenia.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends