w

Opis i prezentacja umiejętności Robota, który mógłby znaleźć się w LoLu. Lepiej, niż Riot?

Jak mogłaby wyglądać robotyczna postać w League of Legends?


Od czasu do czasu w społeczności League of Legends pojawiają się projekty championów stworzone przez fanów. Bywa, że jest to rysunek z grafikami poszczególnych umiejętności, natomiast niektórzy idą o krok dalej i tworzą także bohatera w formie opisowej, wyjaśniając jego lore i każdy skill.

Twórca z dzisiejszego konceptu stworzył nie tylko wygląd nowej postaci, ale także dodał do niej naprawdę ciekawe skille oraz całą, kompletną prezentazję.

AR-A3 – Savior Robot

Użytkownik Reddita o nicku „gaspar3D”​ podzielił się filmem, w którym można przyjrzeć się modelowi postaci oraz jej umiejętnościom. AR-A3 może być zarówno asasynem, jak i AD carry. Posiada swojego drona, który może wesprzeć zespół, a zestaw umiejętności jest bardzo różnorodny.

Video

P – Zdolność pasywna

Video

Dron A3 może oddzielić się od SR i przemierzać całą mapę. W momencie lądowania zachowa się zarówno jako ward, ale i soczewka. Zaklęcia teleportacji obierające za cel A3 trwają o 50% krócej.

Kiedy A3 trafi na szczątki przeciwnika, może je zbadać i zdobyć złoto lub przedmioty.

Q – Explosive Chip

Video

SR rzuca w przeciwnika wybuchającym chipem, który po 3 sekundach może zostać zdetonowany, aby ogłuszyć cel.

W – Propeller​ 100%

Video

Przez krótki czas bohater porusza się szybciej. Jeśli SR posiada A3 na swoich plecach, będzie mógł przechodzić przez ściany.

ZOBACZ – Jeden z graczy zaproponował rework Bramble Vesta. Czy Riot powinien to wprowadzić?

E – Final Cut

Video

Ostateczne cięcie zadaje krytyczny cios zależny od straconego przez przeciwnika zdrowia. Cel, który był trafiony wybuchającym chipem, otrzyma dodatkowe obrażenia.

R – Smoke Bomb

Video

Bomba dymna ogranicza wizję przeciwników oraz ich spowalnia. SR używa lasera znajdującego się na jego głowie, który pozwala mu na odczyt wszystkiego, co dzieje się w epicentrum eksplozji.​

Czy byłaby możliwość, by taka postać ujrzała światło dzienne w League of Legends? Pomysły fanów dość często wykorzystywane są przez Riot, a ten projekt zyskał sporą popularność. Z tego też powodu jest duża szansa na to, że deweloperzy zauważą propozycję użytkownika i będą mogli się zainspirować designem czy umiejętnościami bohatera. Nie jest to jednak nic pewnego, więc nie należy się spodziewać, że ten konkretny czy podobny robot pojawi się na Summoner’s Rift.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends