w

Opis i prezentacja umiejętności Robota, który mógłby znaleźć się w LoLu. Lepiej, niż Riot?

Jak mogłaby wyglądać robotyczna postać w League of Legends?


Od czasu do czasu w społeczności League of Legends pojawiają się projekty championów stworzone przez fanów. Bywa, że jest to rysunek z grafikami poszczególnych umiejętności, natomiast niektórzy idą o krok dalej i tworzą także bohatera w formie opisowej, wyjaśniając jego lore i każdy skill.

Twórca z dzisiejszego konceptu stworzył nie tylko wygląd nowej postaci, ale także dodał do niej naprawdę ciekawe skille oraz całą, kompletną prezentazję.

AR-A3 – Savior Robot

Użytkownik Reddita o nicku “gaspar3D”​ podzielił się filmem, w którym można przyjrzeć się modelowi postaci oraz jej umiejętnościom. AR-A3 może być zarówno asasynem, jak i AD carry. Posiada swojego drona, który może wesprzeć zespół, a zestaw umiejętności jest bardzo różnorodny.

P – Zdolność pasywna

Dron A3 może oddzielić się od SR i przemierzać całą mapę. W momencie lądowania zachowa się zarówno jako ward, ale i soczewka. Zaklęcia teleportacji obierające za cel A3 trwają o 50% krócej.

Kiedy A3 trafi na szczątki przeciwnika, może je zbadać i zdobyć złoto lub przedmioty.

Q – Explosive Chip

SR rzuca w przeciwnika wybuchającym chipem, który po 3 sekundach może zostać zdetonowany, aby ogłuszyć cel.

W – Propeller​ 100%

Przez krótki czas bohater porusza się szybciej. Jeśli SR posiada A3 na swoich plecach, będzie mógł przechodzić przez ściany.

ZOBACZ – Jeden z graczy zaproponował rework Bramble Vesta. Czy Riot powinien to wprowadzić?

E – Final Cut

Ostateczne cięcie zadaje krytyczny cios zależny od straconego przez przeciwnika zdrowia. Cel, który był trafiony wybuchającym chipem, otrzyma dodatkowe obrażenia.

R – Smoke Bomb

Bomba dymna ogranicza wizję przeciwników oraz ich spowalnia. SR używa lasera znajdującego się na jego głowie, który pozwala mu na odczyt wszystkiego, co dzieje się w epicentrum eksplozji.​

Czy byłaby możliwość, by taka postać ujrzała światło dzienne w League of Legends? Pomysły fanów dość często wykorzystywane są przez Riot, a ten projekt zyskał sporą popularność. Z tego też powodu jest duża szansa na to, że deweloperzy zauważą propozycję użytkownika i będą mogli się zainspirować designem czy umiejętnościami bohatera. Nie jest to jednak nic pewnego, więc nie należy się spodziewać, że ten konkretny czy podobny robot pojawi się na Summoner’s Rift.