w

Patch 13.11 w League of Legends został przesunięty. Kiedy pojawi się w grze?

Reklama

Pracownicy Riotu poinformowali, że najbliższa aktualizacja pojawi się w grze nieco później. Dlaczego?


Patch 13.11 ma wprowadzić do gry sporo ciekawych nowości, w tym m.in. wyczekiwany przez wielu rework Rell. Wiele informacji na ten temat jest już znane, ponieważ zmiany pojawiły się na serwerze testowym oraz zostały dokładnie opisane w innym artykule – Wcześniejszy opis kolejnej aktualizacji z League of Legends. Co będzie w patchu 13.11?.

Okazuje się, że łatka zostanie wprowadzona z małym obsunięciem, o czym poinformowali pracownicy Riotu. Co wywołało taki stan rzeczy? Kiedy dokładnie patch zawita do gry?

Opóźnienie aktualizacji 13.11 w LoLu

Reklama

Deweloperzy League of Legends poinformowali, że zbliżający się patch 13.11 trafi do gry później, niż było to zaplanowane. Dokładniej mówiąc – zostanie dodany 1 czerwca 2023 roku, czyli w czwartek.

Skąd taka zmiana? To również wyjaśniono w krótkim tweecie od twórców:

Szybkie przypomnienie! Aktualizacja 13.11 ukaże się dzień później niż zwykle ze względu na święto.

Polacy zapewne nie kojarzą, jakie święto mogło wpłynąć tak mocno na Riot, że ten zdecydował się przesunąć aktualizację. Chodzi tutaj o Memorial Day.

Dla tych, którzy nie kojarzą tej nazwy:

Memorial Day to amerykańskie święto państwowe obchodzone w ostatni poniedziałek maja, znane wcześniej jako Decoration Day. Upamiętnia obywateli USA, którzy zginęli w trakcie odbywania służby wojskowej.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends