w

Pierwszą skórką Seraphine z LoLa będzie ultimate? Skin będzie zmieniał swój wygląd wraz z czasem

Riot Games

Nowa bohaterka otrzyma od razu skórkę ultimate?


W League of Legends już niedługo pojawi się nowa postać. Prawdopodobnie będzie to zapowiadana od kilku tygodni, gwiazda K/DA — Seraphine.

Pomimo tego, iż piosenkarka wciąż wywołuje zachwyt społeczności, nikt nie spodziewał się, że to właśnie ona może dostać superskórkę. Jak będzie wyglądać i czym się wyróżni?

Ultimate do nowej postaci

Każda nowa skórka z serii ultimate budzi ogromne kontrowersje i zainteresowanie społeczności. Zazwyczaj Riot przyznaje je najpopularniejszym bohaterom, co świetnie widzimy po Lux, Sonie i Miss Fortune. Teraz wydarzyć ma się coś, co kompletnie odbiega od normy. Seraphine, która na ten moment znana jest tylko ze swojego Twittera i kilku komiksów z K/DA, otrzyma prawdopodobnie na samym starcie, najlepszego możliwego skina.

Oprócz profilu League of Legends na chińskim portalu społecznościowym Weibo, informację potwierdził również Riot Games Francja, na Twitterze.

Jak możemy wyczytać, superskórka Seraphine będzie zmieniać wygląd wraz z postępem kariery. Niestety nie wiemy, na czym będzie polegać postęp, ale możemy zobaczyć, jak każdy z etapów prezentuje się w grze.

Video

Społeczność spodziewa się, że dodatek do Seraphine będzie kosztować podobnie co Mistrzyni Żywiołów Lux. Oznacza to, że na skórkę wydamy 3250 RP (3690 RP kosztuje 100 złotych) lub w Edycji Specjalnej 3950 RP. Ceny jednak nie są oficjalną informacją, a spekulacją użytkowników, więc mogą nieco różnić się podczas premiery.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends