w

Przeciek związany z mitycznymi skórkami z League of Legends – Neon Inferno i kolejny Ashen Knight

Pojawił się przeciek, który informuje, że już niedługo do LoLa trafią dwa ciekawe skiny.


Przecieki związane z nową zawartością League of Legends to coś, na co czeka wielu fanów tytułu. Nierzadko bywa tak, że informacja, która znalazła się w internecie jest żartem lub błędną interpretacją słów twórców, ale są również i takie wpisy, które sprawdzają się prawie w 100%.

Niedawno dużo mówiło się o przecieku Star Guardian, który był zadziwiająco trafny – prawdą okazały się zarówno motywy, które miały trafić na Summoner’s Rift na PC, jak i do mobilnej wersji tytułu, czyli Wild Rift.

Przyszedł czas na kolejny interesujący przeciek, który tym razem jest związany ze skórkami mitycznymi.

Nowe skórki mityczne z LoLa

Big Bad Bear – znany w środowisku League of Legends leaker – podzielił się z fanami informacją, że już niedługo do gry zostanie dodana nowa skórka z serii Ashen Knight oraz prestiżowy skin z motywu Neon Inferno.

Ashen Knight to rodzaj mitycznych dodatków kosmetycznych, które obejmują przede wszystkim skórki, ale również chromy, ikonki czy emotki. Pierwszy skin z tym motywem trafił do LoLa z okazji wprowadzenia nowej waluty – Mitycznej Esencji. Dziś Ashen Knight Pyke uważany jest za jedną z najbardziej klimatycznych skórek w całym League of Legends.

Drugi skin z tej serii – Ashen Knight Pantheon nie wywołał już takiego zachwytu, jak swój poprzednik. Gracze mają nadzieję, że za trzecim razem Riot się postara i zachwyci społeczność. Kto będzie kolejnym Rycerzem Popiołu?

Według przecieku najnowszym skinem z serii Ashen Knight będzie Sylas. Skórka ma został ogłoszona w patchu 12.18, czyli trafi na PBE 7 września.

Druga informacja dotyczy prestiżowej skórki z serii Neon Inferno, która według leakera ma trafić do Jhina. Póki co, nie wiadomo jak wspomniany skin ma wyglądać. Niektórzy wyobrażają sobie go w podobnej stylistyce, jaką można spotkać w grze Warframe.

W przecieku pojawia się informacja, że nowy skin zostanie ogłoszony 9 sierpnia, czyli już za kilka dni.