w

Przepustka związana z MSI trafiła do League of Legends. Gracze mogą wspierać swoje ulubione drużyny

Do gry trafiła nowa zawartość związana ze skórkami High Noon i Mid-Season Invitational 2022.


Wieczorem 12 maja 2022 roku do gry trafiła przepustka wydarzenia High Noon, która jest powiązana z e-sportem, a dokładniej Mid-Season Invitational, znanym jako MSI.

Od teraz gracze mogą zakupić specjalne pakiety ikonek i emotek. Dodatkowo dochód z jednej z najnowszych skórek – High Noon Talon – zostanie przekazany na pewien cel.

Przepustka High Noon i Mid-Season Invitational 2022

Na oficjalnej stronie Riot Games pojawiły się informacje związane z najnowszą przepustką oraz dodatkową zawartością kosmetyczną w League of Legends.

Wraz z gorącym początkiem Mid-Season Invitational 2022, z radością ogłaszamy zawartość w grze, którą można kupić, aby wspierać swoje ulubione drużyny i pochwalić się przynależnością do fandomu!

Cieszymy się, że możemy ogłosić przepustkę wydarzenia MSI i High Noon! Jesteśmy podwójnie podekscytowani faktem, że podobnie jak w przypadku innych treści o tematyce e-sportowej, Riot przekaże 25% swoich dochodów z przepustki do puli nagród MSI!

Podstawowa cena przepustki wydarzenia wynosi 1650 RP, natomiast pakiet przepustki, który zawiera skórkę Talona w Samo Południe, kosztuje 2650 RP.

Szukaliśmy nowych sposobów nagradzania i wspierania drużyn rywalizujących na międzynarodowych wydarzeniach i mamy nadzieję, że oferując udział w przychodach z treści bardziej niezależnych, takich jak przepustka eventowa MSI, możemy odblokować fanom więcej możliwości wsparcia ich ulubionych drużyn.

Chociaż w tym roku nie będzie w sprzedaży skórki Conqueror, Riot przekaże 25% przychodów ze skina High Noon Talon do puli nagród MSI.

Ponadto będziemy dzielić 100% przychodów z ikon naszych zespołów MSI i emotek MSI bezpośrednio do organizacji zespołowych rywalizujących w Mid-Season Invitational 2022. 

Jak prezentują się ceny poszczególnych ikonek i emotek? Riot przygotował również zestawy dla osób, które są fanami więcej niż jednej drużyny:

  • ikona: 250 RP za sztukę,
  • emotka: 350 RP za sztukę,
  • pakiet ikon drużyn MSI: 975 RP,
  • pakiet emotek drużyn MSI: 1342 RP.

Wszystkie opisane wyżej przedmioty są już dostępne do kupienia w kliencie League of Legends.

Cieszymy się, że możemy zrobić ten nowy krok, aby odblokować fandom dla graczy, a także pokazać wsparcie Riotu dla rywalizujących drużyn!