w

Pyke z League of Legends na początku miał mieć dwie bronie, a jego wygląd był o wiele mroczniejszy

Reklama

Kilka ciekawostek o Rozpruwaczu z Krwawego Portu.

Reklama

Wydany prawie dwa lata temu (31 maja 2018 roku) Pyke cieszy się dużą popularnością. Jednych irytuje już samą obecnością w grze, która wiąże się z przeraźliwymi dźwiękami na jego W, częstymi i niespodziewanymi hookami i masą nieuchronnych obrażeń z zaskoczenia, drugich natomiast satysfakcjonuje jako wspierający, ponieważ dzięki niemu mogą grać bardzo agresywnie. Pyke pierwotnie miał być całkiem inny, jak wyglądał?

Jak wyglądał wczesny Pyke?

Na początku projektowania Riot postanowiło dać bohaterowi dwie bronie (nie, nie miał być Wiedźminem) hak i harpun. Później natomiast zdecydowano się na uproszczenie jego designe i hak usunięto, pozostawiając mściwego nurka jedynie z harpunem. Co ciekawe pomimo braku haka, łapać i przyciągać przeciwników pomaga mu druga broń, która zresztą sprawdza się w tym świetnie.

Jak wyglądały grafiki koncepcyjne z podwójnym orężem?

ZOBACZ – Burnt Ginger Brand to świetny, fanowski koncept skórki do League of Legends

Na pierwszej pracy widzimy, iż postać wygląda poważniej i nieco starzej niż obecnie. Dodatkowo zamiast charakterystycznej łysiny, miał częściowo włosy, które ponad rok później znalazły się na głowie Senny.

Być może deweloper wykorzysta koncepty i w przyszłości otrzymamy skórkę przedstawiającą Pyke z długimi dredami na głowie?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends