w

RandomBruce wyrzucony z turnieju League of Legends po całej „aferze świńskiej”

Na Twitchu za chwilę wszyscy o tym zapomną, natomiast jak widać, firmy nie chcą mieć z tym nic wspólnego.


Na temat RandomBruce’a i jego wpadki wypowiadało się wielu streamerów. Większość z nich mówi to samo – to dziwne, ale ludzie tak mocno to komentują głównie przez wzgląd na to, że chodzi o samego Bruce’a, dość specyficznego streamera.

Twitch za chwilę o tym zapomni, zostanie to pewnie jako typowy inside joke, natomiast firmy najwyraźniej nie chcą mieć z tym zbyt wiele wspólnego. I tak, streamer ponoć został wyrzucony ze Splash, czyli turnieju League of Legends.

Vysotzky o wyrzuceniu RandomBruce’a

Jeżeli zupełnie nie wiecie, o co chodzi w całej aferze, to Bruce pokazał swoją historię przeglądania, gdzie było 8 stron ze strony z filmami 18+. I nie byłoby w tym nic niesamowitego, gdyby materiały te nie były nagrywane ze zwierzętami. Tłumaczenia streamera tylko przyklepały „dziwność” tej sprawy.

Teraz Vysotzky, inny streamer Twitch poinformował, że Bruce został wyrzucony z turnieju League of Legends. Splash jako taki nie skomentował sprawy. Pewnie po tym artykule to się zmieni.

Klip: Grubeszoty

Póki co informacje o wyrzuceniu bazują tylko na słowach Vysotzky’iego, natomiast streamer nie miał powodów do tego, by ściemniać.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends