w

Riot chce wydać skórkę do Ahri z LoLa na cześć Fakera. „Skin będzie bardzo drogi”

Reklama

Twórcy League of Legends ogłosili nową linię skórek, a pierwsza z nich trafi do Ahri.


Riot szykuje coś dużego, co jak określają leakerzy „będzie bardzo drogie”. Mowa o serii Hall of Legends, a pierwszy skin z tym motywem ma być wydany na cześć najpopularniejszego profesjonalnego gracza Ligi, czyli Fakera.

Skórka na cześć Fakera

Reklama

W sieci pojawiła się informacja o pierwszej skórce z serii Hall of Legends. Wiadomo, że ma trafić do Ahri, czyli jednej z najbardziej znanych bohaterek z gry. Nie wiadomo, jak dokładnie będzie wyglądać, poza tym, że będzie mieć czerwone elementy i złote detale. Według leakerów będzie utrzymana w klimacie serii Glorious z League of Legends: Wild Rift.

Wydanie skórki jest mocno powiązane z Lee Sang-hyeokiem, czyli Fakerem – legendą LoLa i idolem tysięcy graczy z całego świata.

Z przecieków wynika, że skin do Ahri ma być ukłonem w stronę wspomnianego Koreańczyka. Nie wiadomo, czy to oznacza, że sama skórka będzie do niego nawiązywać (np. będzie miała jego podpis na splash arcie).

Co jeszcze wiadomo o nowości z Hall of Legends? Leakerzy twierdzą, że skin będzie „BARDZO drogi”. Trudno ocenić, co to właściwie oznacza. Być może będzie na poziomie „chrom za 200 dolarów” (zobacz: Kolejna „chroma” z League of Legends za 200 dolarów? Oto Breakout True Damage Ekko), a może cena będzie jeszcze wyższa.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends