w

Riot o ASU Ahri z League of Legends. Podsumowanie nowych grafik i modeli w grze

Rioterzy wypowiedzieli się o aktualizacji wizualnej Ahri z LoLa. Oto podsumowanie wszystkich nowości.


W League of Legends jest ponad 160 różnorodnych postaci, a Ahri jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych. Przez lata bohaterka zebrała ogromną grupę oddanych fanów. Nic więc dziwnego, że informacja o aktualizacji graficznej lisicy szybko stała się tematem numer jeden.

Po wielu miesiącach oczekiwania gracze będą mogli w końcu zagrać odnowioną Ahri. Oto podsumowanie wszystkiego, co się zmieniło: od odświeżenia modelu, po nowe ikony umiejętności, nowe splash arty czy motyw muzyczny.

Aktualizacja grafiki i niezawodności Ahri

Jeremy Lee, znany jako Riot Brightmoon, producent wykonawczy League of Legends, wypowiedział się na temat wyczekiwanego przez fanów ASU Ahri. O aktualizacji wizualnej bohaterki mówi się już od paru miesięcy. Tysiące fanów z całego świata czekało na ten moment – ich ulubiona lisica w końcu dostanie odświeżone grafiki oraz modele.

Zajęło nam to rok, ale w końcu mamy dla was aktualizację grafiki i niezawodności Ahri. Jej podstawowa wersja, jej skórki, nowe efekty wizualne, grafiki i… wszystkie dziewięć ogonów!

Wszystko to zostało zaktualizowane i trafi do was za kilka tygodni. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co myślicie o jej nowym wyglądzie.

Nowe ikony umiejętności

Odświeżone modele w grze

Video

Nowe splash arty

Challenger Ahri

Foxfire Ahri

Midnight Ahri

Popstar Ahri

Motyw muzyczny

Video

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends