w

Riot odpowiada, kiedy Vex pojawi się w League of Legends. Nie ma żadnych wątpliwości

Twórcy postanowili zdradzić więcej informacji na temat najnowszej bohaterki League of Legends.


Zrzędliwy Yordl to dla wielu fanów LoLa temat numer jeden. Odkąd Riot zapowiedział, że do gry trafi mała mroczna bohaterka, wielu fanów zakochało się w tym koncepcie i aktywnie śledziło każdą wzmiankę na jej temat.

Początkowo większość osób myślało, że Yordl będzie nazywał się Norra i pojawi się w grze już niedługo. Prace jednak znacznie się opóźniły (o czym Riot za każdym razem informował), a dodatkowo okazało się, że imię nowej postaci to Vex. Czas mija i Riot w końcu określił, kiedy bohaterka może pojawić się w grze.

Kiedy Riot wyda Vex?

Społeczność cały czas pyta twórców o to, kiedy Vex pojawi się na Summoner’s Rift. Odpowiedział na to jeden z Rioterów – Ryan “Reav3” Mireles, główny producent ds. bohaterów. Co prawda w jego wypowiedzi nie pada konkretna data, ale wiadomo już, że nowej postaci można spodziewać się we wrześniu.

O ile wszystko pójdzie zgodnie z planem, Vex powinna pojawić się we wrześniu. Pracujemy obecnie nad wprowadzeniem do gry jej źródła mocy (czyli cienia), dlatego zostanie wydana nieco później niż wydarzenie Strażników Światła. Mamy nadzieję, że w międzyczasie macie wiele radości z nawiązywania znajomości z ponurym Yordlem, który zajmuje specjalne miejsca w sercach fanów gotyku <3

(Jeśli wam to umknęło, przypominamy, że Vex jest częścią historii Strażnicy Powstają, którą już teraz możecie znaleźć w kliencie!).

Warto przypomnieć, że Reav3 wypowiadał się już o Vex około 2 tygodnie temu. W poprzedniej wypowiedzi zaznaczył, że bohaterka będzie związana z przyszłym wydarzeniem, a dokładniej – otrzyma skórkę o tej tematyce.

Vex jest obecnie planowana do wydania w czasie przyszłego wydarzenia oraz ma dostać skórkę o tematyce następnego eventu.

Gracze mają nadzieję, że prace nad Vex nie zostaną opóźnione kolejny raz i postać faktycznie pojawi się we wrześniu. Nie wiadomo jednak, czy jej premiera przypadnie na początek, czy na koniec miesiąca. Pozostaje czekać na dalsze informacje od twórców.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends