w

Riot planuje w nadchodzącym evencie umożliwić graczom LoLa odblokowanie skórki za tokeny?

Przeciek konceptu skórki Zrujnowanej Ahri oraz tajemnicza linijka w kodzie, którą zlokalizowali gracze.


Wydarzenia w League of Legends są teraz przeważnie powiązane z przepustkami, dzięki którym gracze mogą zdobywać tokeny i wydawać je na wybraną zawartość.

Wraz z wydarzeniami do gry trafiały również nowe skórki, do których można było odblokować unikatowe barwy, ramki czy ikonkę. W plikach gry znaleziono tajemniczy wpis, który sugeruje, że tym razem za tokeny będzie można zakupić coś znacznie ciekawszego.

Gracze będą mogli odblokować skina za darmo?

Nie po raz pierwszy ma sytuacja, w której gracze LoLa zaglądają do plików, aby spróbować dowiedzieć się o tym, jaka będzie zawartość sklepu podczas eventu. Tym razem w kodzie udało się znaleźć naprawdę ciekawą linijkę.

Na samym dole można znaleźć wzmiankę o nowej skórce, która powiązana jest z warsztatem Hextech – MATERIAL_472_FORGE_40. Na ten moment nie wiadomo o niej nic więcej, jednak jeden z fanów podzielił się konceptem skórki Ruined Ahri, który według źródła wyciekł ze studia.

Trudno powiedzieć, co tak naprawdę szykuje dla fanów Riot, jednak wydarzenie powiązane ze Zrujnowanym Królem jest bardzo istotne dla fabuły świata Runeterry i może być ono na swój sposób wyjątkowe.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends