w

Riot ponownie posłuchał graczy i to w wydawałoby się błahej sprawie. Zmieniony rework Udyra

Poinformowano, że model nowego Udyra będzie od teraz bardziej owłosiony.


Rework Udyra z League of Legends wzbudza naprawdę wiele emocji. Masa graczy czekała na odświeżenie tego już naprawdę starego championa – swoją premierę miał 2 grudnia 2009 roku. Fani byli ciekawi, w jaki sposób Riot odnowi jego model i umiejętności, ale także jak będą prezentować się nowe wypowiedzi, splash arty czy lore.

Już po pierwszych zwiastunach wśród społeczności zawrzało – jedni zainteresowali się dość dwuznacznymi tekstami bohatera, które mogą wskazywać na to, że ten czuje coś do Lee Sina (zobacz: Czy Udyr z LoLa czuje coś więcej do Lee Sina? Podteksty w wypowiedziach zreworkowanego bohatera), inni zastanawiali się, czy przy okazji reworku champion w końcu dostanie jakąkolwiek chromę (zobacz: Ten champion z LoLa jako jedyny nie posiada ani jednej chromy. Wyjątkowy przypadek), a byli też i tacy, którzy komentowali owłosienie modelu.

Może wydawać się to dziwne, ale temat włosów na ciele Udyra faktycznie był całkiem głośny. Niektórzy fani twierdzili, że Riot niepotrzebnie cenzuruje i wygładza postacie. Ostatecznie twórcy postanowili coś w tej kwestii zmienić i zmodyfikowali zreworkowany model bohatera. Jak teraz wygląda?

Owłosienie odświeżonego Udyra

W internecie pojawiła się informacja, że model Udyra na PBE został lekko zmieniony. Chodzi konkretnie o włosy na klatce piersiowej i brzuchu. Po aktualizacji tych jest znacznie więcej i champion nie wydaje się już przesadnie gładki – na co narzekało wielu fanów.

Jak prezentują się zmiany?

Z komentarzy m.in. na Twitterze wynika, że wielu fanów bardzo ucieszyło się z tej zmiany. Gracze piszą, że najnowszy Udyr wygląda o wiele lepiej i są wdzięczni, że Riot wysłuchał prośby społeczności.

Więcej o samym reworku bohatera można przeczytać tutaj: Rework Udyra – Dokładny opis nowych skilli, prezentacja zmienionego bohatera bezpośrednio w LoLu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends