w

Riot poprawił opisy niektórych umiejętności bohaterów, gracze domagają się pełnej aktualizacji

Opis umiejętności u niektórych bohaterów został rozszerzony o dodatkowe informacje. Z czym jest to powiązane?

Reklama


Riot nierzadko przeprowadza zmiany, o których nie informuje w spisach aktualizacji. Bardzo często nie mają one żadnego wpływu na rozgrywkę, a przeważnie są jedynie niewielkim usprawnieniem, na które większość graczy nie zwróci uwagi, a jedynie intuicyjnie przyjmie do wiadomości. Podobnie ma się omawiana w tym artykule zmiana, która przypadkowo została dostrzeżona przez jednego z graczy.

Rozszerzony opis niektórych umiejętności

Opis umiejętności w przypadku niektórych bohaterów został rozszerzony o informacje z jej wszystkich poziomów. Pojawia się on po przytrzymaniu Shift i najechaniu na wybraną umiejętność.

ZOBACZ – Ogromne buffy W u Karthusa przez przypadek zbyt wcześnie trafiły na serwer testowy LoLa

Niestety nie wszyscy bohaterowie i nie wszystkie umiejętności posiadają takie informacje, które mogą okazać się naprawdę cenne, kiedy gracz chce poznać danego bohatera.

Reklama

Inne postacie, u których zauważyłem podobne dodatkowe informacje to: Aphelios (tylko przy ulcie), Morgana (W i ult), Senna (Q oraz E), Yuumi (przy wszystkich umiejętnościach), Qiyana (Q,E i Ult), Fiddle (przy wszystkich umiejętnościach).

Z nowszych bohaterów, którzy nie posiadają tych informacji, można wyróżnić Setta, Volibeara i Sylasa.

Gracz przyznaje, że nie sprawdzał wszystkich bohaterów, lecz dziwne wydaje mu się wprowadzanie czegoś na poziomie podstaw gry, do jakich bez wątpienia należy opis umiejętności, tylko w przypadku niektórych bohaterów.

Wydaje mi się, że wszyscy nowsi bohaterowie posiadają te informacje przynajmniej na kilku umiejętnościach, co wydaje się trochę dziwne, że Riot nie wprowadzi nowych opisów stanowczo u wszystkich bohaterów. Chciałbym, żeby tak było i wydaje mi się, że jest to bardzo użyteczna informacja.

Czy gracze mogą spodziewać się podobnych zmian? Jest to raczej wątpliwe. Wychodzi na to, że opis znajduje się raczej u nowszych postaci i postaci, które przechodziły w ostatnim czasie zmiany. W przypadku standardowych nerfów i buffów, które będą niewielkimi zmianami twórcy zmienią tylko parę numerków.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends