w

Riot potwierdza, że Rammus otrzyma mini-rework również na PC. Co o tym wiadomo?

Jeden z Rioterów ujawnił, że Rammus doczeka się małego odświeżenia.


Ostatnio bardzo dużo dzieje się w temacie innej gry od Riot Games – Wild Rift. Z tego powodu gracze zastanawiali się, czy twórcy zapomnieli już o niektórych aspektach swojego najpopularniejszego tytułu – League of Legends na PC.

Każdy, kto śledzi Wild Rift wie, że umiejętności bohaterów na urządzeniach mobilnych różnią się w większym lub mniejszym stopniu od tych, które znane są w tradycyjnej wersji na komputery. Niektórzy twierdzą, że odświeżone wersje championów są lepsze od tych podstawowych.

Tak zadziało się w przypadku Rammusa. Riot jednak uspokoił graczy, zapowiadając, że bohater doczeka się zmian w wersji na PC.

Minirework Rammusa w League of Legends

Rammus pojawił się w LoLu 10 lipca 2009, czyli ponad 11 lat temu. Od tamtego czasu niewiele się zmienił i według niektórych potrzebuje odświeżenia.

Temat Rammusa powrócił wraz z wprowadzeniem go do mobilnej wersji LoLa, czyli Wild Rift. Okazuje się, że na urządzeniach mobilnych bohater jest odświeżony, a jego zestaw umiejętności przerobiony. Przykładowo znana i charakterystyczna umiejętność Q została przeniesiona do zdolności pasywnej, a superumiejętność w wersji mobilnej nazywa się Soaring Slam i polega na wzbiciu się w powietrze, by następnie wywołać wstrząsy tam, gdzie się wyląduje.

ZOBACZ – Riot po sugestiach graczy LoLa zmienia wygląd umiejętności Karmy. Jak wyglądają nowe animacje?

Gracze zaczęli zastanawiać się, czy Riot zmieni także championa na PC. Po napływie pytań na ten temat Mark Yetter (Riot Scruffy) – główny projektant rozgrywki League of Legends – wypowiedział się o Rammusie, ujawniając, że twórcy szykują minirework.

Rammus dostaje teraz OK aktualizacje w Wild Rift, ale nie zapomnieliśmy o nim również w wersji na PC.

Wkrótce pojawi się mały rework, a więcej informacji o tym opublikowane zostanie już w przyszłym tygodniu!

Jak widać, zbliżające się zmiany Rammusa są już potwierdzone, choć póki co nie wiadomo, na czym będą polegać. Część osób spodziewa się aktualizacji podobnej do tej w Wild Rift, ale są i tacy, którzy liczą na coś zupełnie innego, co zdecydowanie odświeży prawie 12-letniego bohatera.

Póki co pozostaje czekać na kolejne informacje w tym temacie, które – jak przyznał Mark Yetter – mają pojawić się już w przyszłym tygodniu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends