w

Riot ujawnia nagrodę dla zwycięzców Worldsów 2021 – pierścień z 18-karatowego białego złota

​Twórcy LoLa przygotowali dodatkową nagrodę dla tegorocznych mistrzów świata. Jak się prezentuje?


Aktualnie w League of Legends trwają Worldsy 2021, czyli największe wydarzenie e-sportowe związane z grą od Riot Games. Fani z całego świata obserwują, jak ich ulubione drużyny rywalizują ze sobą na Summoner’s Rift i walczą o tytuł mistrzów.

Osiągnięcie pierwszego miejsca to nie tylko spełnienie marzeń, ogromna sława i uznanie społeczności, ale również nagrody rzeczowe. Najbardziej znaną z nich jest wielki puchar, który co roku zachwyca swoim wyglądem. Okazuje się, że twórcy przygotowali coś jeszcze. Dodatkowa nagroda jest bardzo interesująca, ponieważ mało kto spodziewa się, że to właśnie coś takiego trafi do tegorocznych mistrzów. Chodzi o biżuterię.

Pierścienie z białego złota dla zwycięzców

Riot podjął współpracę z kolejną znaną marką i w tym roku wraz z Mercedes-Benz twórcy LoLa przygotowali dodatkową nagrodę dla zwycięzców tegorocznych Mistrzostw Świata. Drużyna, która wygra, otrzyma spersonalizowane pierścienie, na których pojawi się m.in. logo Worlds, rok, w którym osiągnęli tytuł mistrzów czy nick gracza, do którego trafi konkretny egzemplarz.

Riot Games i Mercedes-Benz połączyli siły, aby stworzyć spersonalizowane pierścienie, które zostaną przyznane każdemu członowi zwycięskiego zespołu Worlds 2021 podczas ceremonii wręczenia trofeów przez Mercedes-Benz.

Ujawniono zdjęcia oraz krótką prezentację wspomnianej biżuterii. Widać, że projektanci włożyli wiele starań, by pierścienie z białego złota prezentowały się naprawdę dobrze.

Połączenie platynowego odcienia białego złoto z niebieskim logo Worlds 2021 wygląda bardzo elegancko. Zgodnie z zapowiedzią biżuteria będzie 18-karatowa, czyli będzie zwierać 75% czystego złota.

Poniżej obejrzeć można krótką prezentację:

Widać, że twórcy włożyli wiele starań w to, by tegoroczni mistrzowie otrzymali coś, co przez lata będzie przypominało im o ogromnym osiągnięciu, jakim jest wygranie Worldsów. Spersonalizowane nagrody są zawsze wyjątkowe, ponieważ osoba, która je otrzymuje wie, że dany egzemplarz jest niepowtarzalny.