w

Riot ujawnił dwa przedmioty do LoLa, które będą działać jak teleport. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Riot Games

Dwa nowe przedmioty do LoLa, które mogą teleportować gracza.


Jednym z najdziwniejszych czarów przywoływacza w Lidze, to zdecydowanie teleport. Trudno jest go zbalansować i Riot Games mocno kombinuje, aby go przerobić, czy też znerfić. Miało to miejsce też w tym sezonie, gdzie podzielono go na dwie części — do początkowej i późniejszej fazy gry.

To jeszcze nic. Teraz pojawiły się zapowiedzi dwóch nowych przedmiotów. Jeden z nich kosztuje 1200 sztuk złota i jego umiejętnością bierną, jest… przenośny tepek.

Dwa przedmioty z TP

Gracze górnej alei dzielą się na dwa typy. Jedni grają z teleportem i wspierają swoją drużynę, a inni wolą zdominować swoją linię ognistym podmuchem. Już niedługo nie będzie trzeba wybierać, ponieważ twórcy chcą przenieść popularnego tepeka na item. Oznacza to jeszcze więcej akcji na drugim końcu mapy.

Pierwszym z nich, są buty. Najdroższe z kolekcji „Boots of Teleportation” kosztować będą 1200 sztuk złota i składa się je z Ruby Crystal. Oprócz tepeka raz na 240 sekund oferują także 250 HP i 45 prędkości ruchu.

Jeżeli natomiast nie przepada się za zmianą cichobiegów, to zawsze można skorzystać ze „Sword in the Stone”. Za 3400 złota można zaopatrzyć się w 55 AD, 35 Armora, 35 MRów i 15 Przyśpieszenia Umiejętności oraz tepeka.

Buduje się go ze: B.F. Sword i Aegis of the Legion.

Jak to będzie działało w LoLu i kto sięgnie po przedmioty? Na ten moment trudno jest to stwierdzić, ale już niedługo powinni przekonać się o tym wszyscy. Oczywiście o ile ten pomysł zostanie wprowadzony na oficjalne serwery wraz z przedsezonem.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends