w

Riot ukrył kolejną zapowiedź najnowszego bohatera na jednej z oficjalnych grafik LoLa

Społeczność znalazła ciekawy easter egg na jednej z najnowszych grafik związanych z League of Legends.


W League of Legends zakończył się 10 sezon i aktualnie trwa czas, w którym w grze pojawia się wiele nowości i zmian. Gracze mają okazję odpocząć po rankedach i sprawdzić przedsezonowe aktualizacje.

Okazało się, że w grafice promującej nowości znajduje się mały smaczek dotyczący najnowszego bohatera, który najprawdopodobniej pojawi się już wkrótce.

Zapowiedź najnowszej postaci

Mimo że 2020 rok jeszcze się nie skończył, to można śmiało stwierdzić, że był to czas pełen ekscytujących zapowiedzi i ciekawych nowości w League of Legends. Szczególnie pod względem nowych bohaterów, bo nie da się ukryć, że część z nich wywołała wśród społeczności masę emocji.

Dobrym przykładem może być Yone, który pojawił się początkowo jako zamaskowany champion, który nie chciał umrzeć. Wiadomo było też, że jest powiązany z fabułą innego bohatera. Gracze masowo zgadywali, kim jest tajemnicza postać w masce, obstawiając nawet, że będzie to kolejny Darkin.

Innym przykładem jest Seraphine, która jako pierwsza w historii gry pojawiła się najpierw jako artystka udzielająca się w social mediach. Ostatecznie okazało się, że nietypowa promocja dziewczyny przez twórców mocno podzieliła całą społeczność, a sama Seraphine stała się jedną z najbardziej nienawidzonych i minusowanych postaci w historii (zobacz: Gracze LoLa pobili rekord – tym razem chodzi o ilość dislajków pod filmem z Seraphine).

Plany Riotu były realizowane krok po kroku, aż przyszedł czas na kolejnego championa – tanka, który również swojego czasu doczekał się własnych fanowskich teorii (zobacz: Rahvun będzie nowym bohaterem League of Legends? Zaskakująca teoria jednego z graczy).

Na najnowszej grafice promującej przedsezon Riot umieścił wiele ciekawych smaczków. Nic więc dziwnego, że gracze postanowili znaleźć je wszystkie, co wymagało dokładnego przejrzenia obrazka.

Poza oczywistym znalezieniem postaci takich jak m.in. Yuumi, Katarina, Garen, Samira czy Jinx, doszukano się także nawiązań do różnych przedmiotów czy Małych Legend z Teamfight Tactics.

Jedno ze znalezisk szczególnie przykuło uwagę graczy. Jeden z nich – Rasolc – poinformował o swoim odkryciu na Reddicie:

Rozglądałem się po nowej grafice promującej przedsezon, próbując sprawdzić, ilu bohaterów i ile innych szczegółów mogę dostrzec. I zauważyłem pewną rzecz.

Tuż pod Ezrealem i Blitzcrankiem znajduje się lanca, która wygląda bardzo podobnie do broni, którą możemy zobaczyć na obrazku promującym nowego supporta.

Ten smaczek nie mówi nam nic o nowym bohaterze, ale pomyślałem, że to zgrabne umieszczenie małego zwiastuna.

ZOBACZ – Dlaczego ten cosplay Yone zachwycił graczy z całego świata i zgarnął tysiące lajków?

Gracze zgodzili się, że zamieszczona na obrazku broń faktycznie mocno przypomina tę, którą zobaczyć można było na innej grafice.

Plakat pochodzi z jednego z oficjalnych artykułów Riotu na temat planów na 2020 rok. Opis tajemniczego bohatera brzmiał następująco:

POSZUKIWANY! NAGRODA TYLKO ZA ŻYWEGO!

Uwaga!

Imperium sowicie zapłaci na ujęcie i uwięzienie zbiegłego przestępcy. Zbieg jest NIEZWYKLE niebezpieczny, więc zalecamy ostrożność. Jest uzbrojony po zęby i atakuje nawet na cień prowokacji. Zalecamy noszenie lekkiego pancerza, ponieważ raporty donoszą, że ciężkozbrojni watażkowie bywali zabijani za pomocą swoich pancerzy, których pogięte i porozrywane szczątki znajdowano wokół. Pozbawiony możliwości manewru przestępca potrafi ratować się szybką ucieczką, zatem zalecamy korzystanie z usług dobrze wyszkolonej drużyny.

Jeśli jakimś cudem komuś uda się uwięzić tego przestępcę, prosimy o niezwłoczne przewiezienie go do najbliższego budynku imperium oznakowanego czarną różą.

Kim jest wspomniany przestępca? Tego nie wie nikt. Pozostaje czekać na kolejne zapowiedzi.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends