w

Riot użyje porzucone koncepty Apheliosa do tworzenia nowej postaci w LoLu?

Riot usuwa część konceptów Apheliosa. Czy to oznacza, że twórcy chcą je wykorzystać do projektowania nowego bohatera?


Aphelios pojawił się na serwerach live na początku grudnia 2019 roku, co oznacza, że ma już ponad 3 miesiące. Od początku było o nim bardzo głośno, głównie za sprawą jego nietypowych broni, a szczególnie jego interface’u w grze, który mocno różnił się od tego, który mają inni bohaterowie.

Jednak czas mija, a wrzawa dookoła bohatera trochę ucichła. Coraz mniej osób interesuje się jego konceptami czy wczesnymi wersjami grafik, które Riot publikował wraz z jego wydaniem.

Wczesne koncepty Apheliosa, które zostały usunięte

Jeden z graczy, przeglądając opublikowane w tamtym roku projekty i wczesne szkice, zauważył, że niektóre z nich zostały usunięte. Jak napisał – zauważył, że grafiki zniknęły nie tylko z profilu grafika Riotu (koncepty Apheliosa i szkice z nim związane publikował Sunny Pandita), ale także z nexus.leagueoflegends.com.

Nie dzieje się tak często (albo po prostu mało kto to zauważa), dlatego niektórzy zaczęli się zastanawiać, czemu Riot postanowił pozbyć się niektórych grafik. Czyżby chciano użyć ich do projektowania najnowszego bohatera?

Patrząc na poniższe obrazki, widać, że pomysły są na tyle zróżnicowane, że można byłoby z nich zrobić nie jednego, a kilku championów.

ZOBACZ – Nowy Fiddlesticks OP? Dwa obozy w tym samym czasie na pierwszym poziomie bez utraty HP

Gdyby Riot wykorzystał dawne projekty, które powstały w czasie tworzenia Apheliosa, do zupełnie innego bohatera, nie byłoby w tym nic dziwnego. W końcu nie raz zdarzało się, że dawne pomysły wracały po latach i otrzymywały nowe życie.

Zainteresowanych takim odświeżaniem pomysłów i modyfikowaniem starych projektów, tak by te pojawiły się po latach w grze, odsyłamy do artykułu: 10 postaci i ich umiejętności, które Riot anulował i nie znalazły się w grze. Po takim zestawieniu widać, jak wiele dzisiejszych postaci czerpie ze starych pomysłów Riotu.

 

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends