w

Riot wyda swoją własną kartę, która pozwoli na zbieranie punktów i wymienianie ich na RP

Riot Games

Własna karta kredytowa od Riot Games.


Aktualnie banki oferują wiele ciekawych ofert w zamian za korzystanie z ich usług. Między innymi dostępne są nagrody za korzystanie z kart kredytowych.

Świetnym przykładem jest Alior Bank, który w tamtym roku oferował RP i kartę z Ashe – więcej o tej akcji możecie przeczytać tutaj. Teraz okazuje się, że Riot Games chce wydać własną kartę kredytową, której będziemy mogli normalnie używać.

Karta od Riotu

Płatność bezgotówkowa w 2021 roku jest już czymś normalnym i prawdopodobnie zdecydowana większość ludzi na świecie posiada swoją własną kartę kredytową, której używa do płacenia za zakupy. W związku z tym ciężko jest się dziwić, że konkurencja rośnie i wiele banków oferuje nagrody za korzystanie właśnie z ich oferty.

ZOBACZ – Aktualizacja patcha 11.7 w LoLu – Co dokładnie zmieniono i dla kogo? Tryb One for All

Teraz na portalu wsj.com pojawił się artykuł, w którym poinformowano, że Riot Games chce wypuścić swoją własną kartę kredytową. Zdobywane przez płatność nią punkty, będziemy mogli wymieniać na nagrody bezpośrednio w grze.

Pojawia się jednak problem, będzie ona dostępna tylko w USA, co oznacza, że zarówno gracze z Europy, jak i Azji nie będą mieć możliwości wzięcia udziału w tej akcji. Być może, jeżeli okaże się ogromnym sukcesem, zostanie wprowadzona także w innych regionach, ale na ten moment nic więcej nie wiadomo.