w ,

Riot wypuszcza nowego skina do Galio, ale gracze pecetowi nie będą mogli go zdobyć

Do mobilnej wersji Ligi zostanie dodana kolejna unikatowa skórka, której nie będzie można zdobyć w zwykłym LoLu.


League of Legends: Wild Rift, czyli tak zwany “mobilny LoL”, to gra, która cały czas się rozwija. Riot inwestuje w tytuł dużo środków, przez co regularnie pojawiają się w nim nowi bohaterowie czy skiny. O ile postacie znane są już z wersji gry na PC, tak skórki często są unikatowe i tworzone tylko pod urządzenia mobilne.

Nie tak dawno temu Riot ogłosił, że m.in. Lux, Ezreal czy Sona otrzymają nowe skiny z serii Crystal Rose. Wielu fanów naprawdę się zawiodło, ponieważ oznaczało to, że takie dodatki kosmetyczne już nie pojawią się w Lidze na PC.

Nie trzeba było długo czekać, by twórcy ujawnili kolejnego ekskluzywnego skina. Tym razem będzie to dodatek do Galio z serii Hexplorer. Jak wygląda?

Hexplorer Galio w Wild Rift

Uniwersum Hexplorer w League of Legends: Wild Rift istnieje już od dłuższego czasu. Pierwszą skórką z tej serii był Hexplorer Jax, który został ogłoszony przy okazji ujawnienia pierwszej przepustki bojowej w grze (zobacz: Do League of Legends: Wild Rift trafi przepustka znana z TFT. Co będzie można otrzymać?). Od tego wydarzenia minął już prawie rok, a seria zdążyła się rozrosnąć i dziś skórkę z tym motywem ma już kilku bohaterów.

Okazuje się, że dołączy do nich także Galio. Ujawniono już splash art skina oraz jego model w grze.

Splash art skórki:

Prezentacja w grze:

Jak widać, liczba ekskluzywnych skórek dla Wild Rift stale rośnie i zapewne już niedługo zostaną ujawnione kolejne skiny, które nigdy nie trafią na Summoner’s Rift na PC.

Gracze zastanawiają się, kiedy Riot ujawni pierwszego unikatowego dla wersji mobilnej bohatera. Wzmianki o tym pojawiły się już jakiś czas temu. O ile ekskluzywne skiny nie są dziś już tak kontrowersyjne, jak były na samym początku, tak pojawienie się championa, który nie wystąpi w wersji na PC, byłoby ogromnym wydarzeniem, które poruszyłoby społeczność gry.