w

Riot zapowiada więcej aktualizacji bohaterów LoLa w stylu Olafa i Taliyah. Czego się spodziewać?

Twórcy przyznają, że kolejne postacie otrzymają odświeżenie, takie, jak dostał m.in. Olaf.


W League of Legends jest obecnie naprawdę sporo różnorodnych bohaterów. Niektórzy z nich wydani zostali już ponad 12 lat temu. Przez ten czas tytuł mocno się zmieniał, więc umiejętności również dążyły się zestarzeć.

Od czasu do czasu Riot wydaje pełne aktualizacje championów, które nazywa się VGU. Przykładem może być rework Fiddlesticksa, Volibeara czy Mudno. Nie zawsze jednak kompletne przebudowanie bohatera jest konieczne. Bywa, że wystarczy przerobić tylko pojedyncze umiejętności lub lekko zmodyfikować ich działanie.

W ostatnim czasie twórcy zapowiedzieli kilka takich mniejszych przeróbek. Trafiły one m.in. do Swaina czy Taliyah. Riot miał na celu odświeżenie ich zestawu umiejętności i sprawienie, że postacie te będą częściej wybierane przez społeczność.

Okazuje się, że tego typu minireworków będzie o wiele więcej. Co dokładnie powiedzieli twórcy League of Legends?

Więcej aktualizacji championów z LoLa

Minęło już trochę czasu od odświeżenia Taliyah, Olafa czy Swaina. Część graczy uważa, że przeróbki wypadły naprawdę dobrze, a inni twierdza, że nawet są przesadzone, a postacie stały się OP (zobacz: Zmiany Olafa okazały się tak dobre, że Riot po kilkudziesięciu godzinach musi osłabiać bohatera).

W jednym ze swoich ostatnich wpisów August “August” Browning poinformował społeczność, że do gry trafi o wiele więcej mniejszych reworków, właśnie takich w stylu Olafa czy Taliyah.

Teraz, gdy Olaf, Taliyah i Swain otrzymali zmiany, przygotowujemy aktualizacje dla kolejnych bohaterów! Wciąż jest za wcześnie, by mówić o tym, kogo konkretnie chcemy odświeżyć. Będziemy mieli więcej do powiedzenia na ten temat w przyszłości, gdy już będziemy pewni tego, co chcemy zmienić. 

Inny Rioter – Riot Phlox – dodał:

Więcej minireworków, więcej zabawy! Cieszę się, że będę mógł udostępnić więcej informacji, gdy już będziemy na to gotowi. 

Niektórzy gracze już zgadują, który bohater może zostać odświeżony. Informacje o tym, co dokładnie planuje Riot, zapewne pojawią się już wkrótce.