w

Riot zmienia czapkę Arcanist Zoe Prestige Edition, bo graczom LoLa kojarzyła się z antykoncepcją

Reklama

Źle kojarząca się czapka Zoe zostaje zmieniona.

Reklama

Po wprowadzeniu nowych skórek na PBE, społeczność szczególną uwagę zwróciła na czapkę Prestiżowej Zoe, którą porównano do popularnego przedmiotu związanego z antykoncepcją. Fala krytyki i wyśmianie przez graczy nowej skórki, doprowadziła do jej zmiany dzień później.

Kontrowersyjna czapka

Pomimo tego, iż nowe skiny z serii Arcanist wyglądają naprawdę dobrze, Prestiżowa Edycja Zoe wzbudziła wiele kontrowersji. Mianowicie jej czapka kojarzyła się użytkownikom z zabezpieczeniem dla mężczyzn używanym przy antykoncepcji. W związku z ogromną dyskusją, która wybuchła na Reddicie, Riot Games postanowiło zmienić ten element.

ZOBACZ – Wpadka Riotu ujawnia, że nowa postać może wejść do LoLa już za 2 tygodnie. Wszystko, co o niej wiadomo

Niestety nowa wersja dla wielu graczy dalej nie wygląda zbyt dobrze. Dlatego jeden z komentujących postanowił przerobić ją i wprowadził kolor czerwony, który jak twierdzi, podkreśla, iż jest to tylko magiczne nakrycie głowy.

Autor: phoenixsaturn

Gracze zauważyli, że Prestiżowe Edycje zawierają głównie kolor biały i złoty, który doprowadza do przesytu i nie wygląda dobrze. Znacznie lepiej prezentują się te wielokolorowe, jak Senna czy Qiyana. Być może pod presją społeczności Riot zacznie bardziej dbać o barwy skórek i zrezygnuje z tak dużej ilości złota.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends