w

Rioterzy dali złudną nadzieję fanom Aurelion Sola z LoLa? Co z jego reworkiem?

Aurelion Sol nie otrzyma reworku? Gracze czują się zawiedzeni.

Reklama

Wydawało się, że Riot zainteresował się losem Architekta Gwiazd i wziął go pod lupę. Jego fani i reszta graczy, których nie interesuje aktualna mechanika, byli ciekawi projektu. Okazało się jednak, że jest to złudna nadzieja i deweloperzy nie planują go zmieniać.

Stan Aureliona i jego rework

Od kilku miesięcy twórcy League of Legends dawali graczom przeróżne wskazówki dotyczące Aureliona. Jeden z pracowników wypowiadał się nawet na jego temat podczas transmisji na żywo i zauważył, że bohater potrzebuje zmiany umiejętności. O Gwiezdnym Smoku kilka dni temu nagrał film francuski partner Riotu o pseudonimie Rx Dye. Opowiedział on, że rozmawiał z pracownikiem i deweloperzy nie mogą wskazać, dlaczego ludzie nie lubią Sola. Jego statystyki wskazują, że jest silny, ale szukają rzeczy, którą mogą zmienić, aby uczynić go bardziej przyjemnym do gry.

ZOBACZ – Kiedy może rozpocząć się 11 sezon w LoLu? Data zakończenia sezonu 10, przedsezon i więcej

Pewien gracz postanowił przetłumaczyć fragment i wstawił film na Reddita. O temacie szybko zrobiło się głośno, a fani ucieszyli się tą informacją, aż do czasu, sprostowania wiadomości przez wspomnianego wyżej Riotera.

Reklama

Hej chłopaki, przepraszam, że wpadam i niszczę hype, ale myślę, że mogło dojść do nieporozumienia lub czegoś podobnego. Moja rozmowa z nim (twórcą filmu) dotyczyła jego ogólnego stanu, ponieważ ja też lubię tego championa. Skontaktowałem się z nim, ponieważ oznaczył mnie w kilku tweetach na temat A Sola, ale tylko po to, aby usłyszeć jego opinię i przemyślenia temat Aureliona i porozmawiać z nim o tym bohaterze — tak jak robię to regularnie z innymi graczami Aurelion Sola na ich kanale Discord. Nie planujemy teraz nad nim pracować.

Wychodzi na to, że w najbliższym czasie nie zobaczymy zachęcających do gry nim, zmian Architekta Gwiazd. W tym momencie według strony zbierającej statystyki dotyczące postaci, Aurelion wygrywa średnio 52% spotkań, a jego częstotliwość wybierania oscyluje w granicach 1%.

Widzimy go nieco częściej niż Varusa, Trundle, Tahm Kencha, Heimerdingera, Taliyah. Daje mu to 145 miejsce pod względem popularności.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends