w

Ryze potrzebuje kolejnego reworku? Gracze myślą nad zmianami najgorszej postaci w LoLu

Społeczność League of Legends zastanawia się, jak można zmienić Ryze’a.


Zapewne każdy już wie, że Ryze jest obecnie jedną z najgorszych postaci. Wygrywa średnio 42% meczów i nie cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Potrzebuje więc on pilnie reworku.

Co ciekawe, bohater jest jednym z najczęściej aktualizowanych. Łącznie przerobiono go 6 razy i niewykluczone, że zbliża się 7. Za jego zmiany wzięła się społeczność, której nie podoba się jego obecny stan, w typowy dla siebie humorystyczny sposób.

Fanowska przeróbka Ryze

Jeżeli spojrzy się na praktycznie każdą stronę gromadzącą statystyki z League of Legends, to można dostrzec, że najgorszym z najgorszych jest właśnie Ryze. Jeden z najstarszych bohaterów zajmuje obecnie 1 miejsce w rankingu postaci z najniższym wskaźnikiem wygranych, a jego popularność oscyluje w granicach 1,7%.

W związku z tym społeczność od kilku tygodni zastanawia się, jak tę sprawę rozwiąże Riot. Jednak twórcy na ten moment nie poinformowali, że planują się nim zająć. Z tego powodu gracze wzięli sprawy w swoje ręce i wymyślili, jak można go poprawić. Oczywiście w prześmiewczy sposób.

Redditor o nicku aidsguy19 stworzył post i przedstawił swoje przemyślenia i nowe umiejętności, jakie powinien on dostać. Oto one:

Przypominają one jednak innego bohatera ze środkowej alei. Dokładnie takie same posiada Vladimir plasujący się obecnie o wiele lepiej w rankingu. Krwiożerczy Żniwiarz wygrywa obecnie ponad 50% gier i wybiera go aż 8 razy więcej graczy niż Ryze’a.

Chociaż temat został założony w celu humorystycznym, to jest małym protestem, aby twórcy nareszcie się nim zajęli. Kiedy to nastąpi? Tego nie wiadomo. Aktualnie trwają prace nad reworkiem Aurelion Sola, Udyra i Skarnera.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends